Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asuska

Ile u Was stopni za oknem??

Polecane posty

Gość asuska

Legnica -21 na moim termometrze na 4 piętrze CÓŻ ZA PIĘKNA POGODA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
okolice katowic po 4 rano - 17 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuska
ciekawe ile w Lublinie ? Tam miało być najzimniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshshshhsajpasodoasd
wroclaw, 7 rano-21 na krzykach zimniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline90
Dolnośląskie - 20 stopni, autobusy zamarzły, nie pojechałam do szkoły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
Temat: jaką macie teraz temeprature za oknem 08:29 zmarzluszek Katowice minus 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosccccc
ludzie! dajcie juz spokoj z tym mrozem! to pierwsza zima w w aszym zyciu czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czekamy na
Lublin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bydgoszczy
-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline90
Nie piersza, ale daaawno takiej nie było, ostatnio taką temperaturę 3, 4 lata temu sobie przypominam:P No i jak widać, nikt nie był na to przygotowany, u mnie wszystko sparaliżowane, najbardziej komunikacja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline90
*pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw -20
a u mnie autobusy jezdza normalnie, i co dziwne wedlug rozkladu, znaczy bez spoznien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw -20
ale wiekszosc autobusow wypuscili tych starych. Sa lepsze, bardziej odporne niz te nowe Volvo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocławiu nie możliwe
komunikacja bez spóźnień ?:D wczoraj i w poniedziałek były takie korki ze szok wczoraj tylko jeden most zamkneli i miasto zakorkowane słyszał ktoś może o tym wypadku wczorajszym na moście milenijnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw -20
ja mowie teraz rano... Po poludniu to wiadomo, ze korki. Juz po 7 sie zaczynaja. Ja jechalam po 6. Jakby autobusy pozamarzaly to bym kwitla na przystanku. A przyjechal co do minuty ;) Choc caly oszroniony ;) Po poludniu opoznienia autobusow spowodowane sa zreszta korkami, nie mrozem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw -20
a jaki wypadek? ostatni o jakim slyszalam (na moscie) to ten na Grunwaldzkim. Zreszta barierka wciaz chyba jest wgieta, dlugo sie znicze palily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze to zima
w kieleckim jest za oknem -13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocławiu nie możliwe
wczoraj wywrócił się tir na seicento ,podobno ....:( na moście milenijnym,nie wiem jak to możliwe ale tak mowili w radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniaak
u mnie w suwałkach było dzis ok -26!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parsiuk
Eemm... +3 ..Cork, Irlandia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co się podniecasz że masz 3
na plusie? Ja nie przepadam za mrozami, ale uważam że parę dni mrozu było bardzo potrzebne, żeby wytłuc wirusy, bo tak się zmutowały, że ja o października non stop coś mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×