Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lartez

To już jest koniec...

Polecane posty

Zerwałem z dziewczyna po 3miesiącach. Poszlo o to ze ona sie dowiedziała ze Ciagle pisze z innymi dziewczynami. Wkurzyłem sie i skończyłem ten zwiazek. Chodz jeszcze na sylwestra zrobiłem z nią jej pierwszy raz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline90
Więc to Ty byłeś nie w porządku, czy ona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci na forum dzieci
chłopcze,lepiej się poucz bo matura niedługo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona. Bo dowiedziała sie tych głupot od swoich kolegów... :\\ i to mnie wkurzyło ze ona wierzy im a nie mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihahi
a jak Ona by pisała z innymi facetami? pewnie byś pisał teraz na forum zerwałem z dziewczyna bo pisała smsy z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xa
no i co w zwiazku z tym ? czekasz na owacje czy na kopa w doope ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem co mam z tym zrobic... Pisala ze nie chce tego co jest miedzy nami tak skończyć itd. Ona mnie kocha ale ja nie wiem co ja do niej czuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needlove
Jestes głupi! Głupi i tyle. Zazdrość to najgorsze co moze byc w zwiazku. Wróć do niej i przeproś za swoje zachowanie. Potem możesz żałować że pozwoliłeś jej odejśc sle bedzie już za późno na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
ale zdaje się że ona miała podstawy do tego zeby być zazdrosną?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jej koledzy nagadali... Jestem przystojnym chlopakiem i mam powodzenie... Ale zdrady nie dopuscilem sie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
ale flirtowałes sobie z innymi dziewczynami czy nie? powiedz szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no lubie jak kręcą sie jakies kolo mnie :P ale tak to nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinaa85
LARTEZ a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak pisalaes to chyba miala powod zeby byc zazdrosna i jeszcze z nia zerwales dupek z ciebie i tyle biedna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdffd
Taaa gdyby to dziewczyna napisała, to byście ją po ramieniu klepały, że dobrze zrobiła zostawiając go. Hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj się frajerze
a ja zerwałam z facetem po pierwszym i ostatnim razie. Był takim frajerem jak ty więc co miałam się rozmieniać na drobne? Trochę popłakałam, a teraz jestem 4 lata z facetem, z którym jest mi zajebiścieeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj się frajerze
no i dodam, że nie jest takim frajerem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi23
chłopak nie dorósł do związku..miał dziewczynę ale chciał nadal, żeby inne się przy nim kręciły..bezpodstawna zazdrość w związku nie jest dobra, ale ciekawe czy Ty byłbyś zadowolony jakby ona pisała do innych chłopaków i flirtowała..po co się z nią wiązałeś jak nie byłeś na to gotowy??? jeśli chodziło Ci o zabawę było sobie wybrać dziewczynę, która też zabawy oczekiwała i powiedzieć to jasno, a ta się zakochała i na pewno teraz fajnie jej nie jest..piszesz, że uwierzyła kolegom, a nie Tobie..ale z tego co piszesz to ci jej koledzy prawdę jej powiedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj się frajerze
tacy faceci jak ty myślą, że jak przeleca dziewczynę raz, to już ją mogą tresować jak chcą. Żen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes se znalazl pretekst
przyznaj sie ze chciales tylko "zerwac gwinta" i nic wiecej pod byle pretekstem zerwales i jeszczcze oburzona ofiare zgrywasz nie tedy droga chlopie pewnie ze mozna sie zabawic, ale nie wmawiaj dziewczynie po wszystkim, ze to jej wina ("ona mnie kocha a ja nie wiem co czuje") smarkacz i frajer po prostu, dziewczyny zawsze przy tobie beda nieszczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzilo mi o sex. Ją ciagle denerwowało ze podchodziły do mnie kolezanki przywitają sie calusem w policzek. I to ją denerwowało. I gdyby w twoim zwiazku klutnie ciagle byly z tego samego powodu to tez bys nie wiedziala co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×