Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jj77

Doradzcie

Polecane posty

witam Mam nietypowy problem, jestem kilkanascie lat po slubie cywilnym teraz biezemy slub koscielny przy okazji chrztu naszego malesntwa. Mam problem w co sie ubrac, nie chce żdnych białych sukni bo to bez sensu, nie bedzie tez zdanego wesela zwykła mała uroczystość. doradzcie dziewczyny co moge założyc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka35
kiedy ja brałam ślub kościelny, miałam podobną sytuację :) poszłam w sukience trochę za kolano, prościutkiej, bez udziwnień czy ozdobek w kolorze ecru. Wszyscy mówili, że bardzo ładnie się prezentowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz, a jak myslisz jakas garsonka w jasnym kolorze z dłuższa spodnica pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
mi sie od razu skojarzyla taka uroczystosc z garsonka - idealnie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ta trzecia jest chyba najładniejsza ,ale ta ledwo zakrywająca dupę to ewentualnie do teledysku sexy lady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Tam nie ma żadnej sukienki ledwo na dupę na sprzedaż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Tam nie ma żadnej sukienki na sprzedaż ledwo zakrywającej dupę. (poprawiam się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozycja nr 7 :O ale mniejsza z tym kobieta pisze że jest kilkanaście lat po ślubie to i fason jakiś normalny by się przydał ,szkoda tylko że nic nie napisałaś jakiej jesteś budowy . Ja proponuje coś spokojniejszego na kształt tego kroju i długości :)http://www.allegro.pl/item517507936_zmyslowa_przepiekna_noerbi_biel_38.html do tego jakieś bolerko lub krótki żakiecik i będzie ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
W propozycji nie jest sukienka ta krótka na sprzedaż, tylko są tam zdjęcia dołączone sukienki, którą dziewczyna chce sprzedać, zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneczka79
od kasi2020 druga przesliczna bardzo elegancka i z klasa. garsonka odpada na taka uroczystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
Jak Ty chcesz zyc w małzenstwie jak o tak błachą sprawe jak ubiór na własny slub pytasz na tego rodzaju forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneczka79
po to jest to forum zeby o takie rzeczy pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za propozycje niedlugo sie wybiore na zakupy wiec wiem mniej wiecej czego szukac, pozdrawiam. A karolek ja juz zyje w małżenstwie 7 lat i nie narzekam, a chodziło mi o zdanie innych ponieważ jak pewnie doczytałes to sa dwie uroczystości w jednym i nie planuje jakis zabaw i wesel z białymi tradycyjnymi sukniami,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem
7 lat po slubie i jeszcze nie mam koscielnego ale bialej sukiennki i hucznego wesela sobie nie odpuszcze!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IN Style
Nie garsonkę, koniecznie sukienkę i żakiet! Nie typową ślubną oczywiście, ale prostą, elegancką, najlepiej w jednym kolorze (jasny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×