Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Drogie panie, jak często osiągacie orgazm ?

Polecane posty

Gość za wsze
ja nie mialam nigdy- biedna jestes, ale moze sie jeszcze polepszy, a jak z twoimi fantazjami? realizujesz je tez z partnerem? moze potrzebujesz czegos czego nie dostajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drażni mnie taki stereotyp. Czy czasem nie przyjemnie jest uprawiać sex dla samego stosunku aniżeli tylko po to by mieć orgazm ? Nie lepiej czuć tę przyjemność godzinkę ? dwie niż szczytować minutkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mialam nigdy
Raczej zdaje sie na fantazje partnera. W sumie to ja nie mam fantazji... No moze i mam. Ale ten sex ktory mamay sprzwia mi przyjemnosc. Tylko, ze orgazmu nigdy nie mialam. Chyba -- bo w sumie to nie wiem jak to jest ;) Ale chyba nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wsze
nie za kazdym razem mam pochwowy, ale czasami jak jest dobrze to nawet dwa na raz... najlepsza kombinacja minetka+ paluszek ewentualnie wibrator= odlocik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wsze
Oleeeńka ja tam potrzebuje tej kropki nad i, i nawet jak ma to nastapic po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wsze - każdy ma inne potrzeby, to trzeba uszanować choć nie da sie ukryć że ta kropka nad i bywa bardzo przyjemna, są osoby które nie są w stanie osiągnąć orgazmu wiec trzeba sie cieszyć z innych przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wsze
wlasnie, wiec wychodzac od potrzeb interesuje mnie czy sa dziewczyny, ktore orgazmu nie potrzebuja? mysle, ze jezeli sie juz ma taka potrzebe, mamy od razu jakis cel, ktory chcemy osiagnac, wiec trzeba na ten cel popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wsze - chyba że za partnera mamy egoistę który myśli glownie o swojej przyjemności nie zawracając uwagi na kochankę - tak niestety też bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zikazika
a jakie metody macie na osiągnięcie orgazmu podczas stosunku? tylko nie piszcie, ze kazda kobieta jest inna, wiec nie ma jednego sposobu - oczywiscie, ze jestesmy rozne, wiec podajcie tych sposobow jak najwiecej ;). chetnie skorzystam, bo jak dotad to orgazm pochwowy mialam tylko raz... za wsze - licze na Twoje doswiadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhhskdhkf
kochamy się raz, dwa razy dziennie i praktycznie zawsze, rzadko kiedy nie mam. takie mamy temperamenty że ciągle byśmy chcieli;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kg56
polecam pozycje od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhhskdhkf
jak sobie teraz pomyślę że kiedyś nie miałam orgazmów to się dziwię jak to mozliwe, teraz to wręcz muszę powstrzymywać, bo nie raz już na samym początku bym chętnie doszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najszybciej
niestety nie mam za każdym razem orgazmu, wtedy udaję, żeby facetowi zrobić przyjemnosc.... :o Jak mam orgazm, to tylko łechtaczkowy. co robicie, ze macie pochwowy? jesteśmy z moim facetem na etapie poszukiwania mojego puntu G, ale póki co bez rewelacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhhskdhkf
ja mam cos takiego że skupiam sie na tym miejscu w które "uderza" penis i wtedy staje się ono czułe i im intensywniej o tym myślę, wyobrażam sobie jak to wygląda tym bardziej sie podniecam i staje coraz bardziej czuła i dochodzę, albo np wyobrażam sobie jakaś sytuację która na mnie baaardzo działa. czasem mam tak że o niczym nie muszę myśleć i tak sie poddaje temu że dochodzę czy tego chce czy nie xD chyba jestem nimfomanką:D ale chyba dużo zależy od tego jak jesteś dobrana z partnerem, poza tym mój ponad wszystko stawia mój orgazm na pierwszym miejscu i nie dojdzie jeśli ja nie dojdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam nigdy orgazmu pochwowego ale seks i tak byl bardzo satysfakcjonujacy. Sprawial mi mega przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×