Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martin23

masturbacja w pracy

Polecane posty

No nie mów mi ze karmisz się Pudliszkami , bo se rzygne :o To jest oczywista oczywistośc, że będę czekać ;) Bo męska rzecz byc daleko, a kobieca wiernie czekac :classic_cool: teee......pomarańczowa, zdesperowana pezdo, nie napiinaj się tak bo ci syfy na gębie postrzelaja i zachlapiesz monitor :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmię się dowozem z barku, który lubię. Znasz swoje miejsce kobieto, znaczy można przy tobie pierdzieć. Coraz bliższa sercu memu... wzdycham z oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ja tez lubie pierdzielic, ale jak widac powyżej nie kazdy to lubi czytać, tylko nie rozumiem dlaczwgo skoro nie lubi - czyta ;) A teraz znajc zycie pojeje się potop sraki na ciebie równiez.... bo to są desperatki które krew zalewa ze nie potrafia bawic się słowem i kazdy ich olewa, a ja ZAWSZE znajde rozmówcę i na tym poziomie który lubię ;) od dawna tu jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 10 grudnia. Pamiętam, bo wtedy doznałem pierwszego orgazmu bez dotyku, tylko pod wpływem lektury na forum. A z moimi poziomami to trzeba uważać, bo nie należą do stabilnych. Z tego samego powodu znajdę rozmówcę, tylko ten poziom... Lubię podszywaczy, chciałem zostać jednym z nich ale nie wiedziałem kto prowadzi rekrutację. Rozmawiam poza forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowicjusz :P A cóz to była za zajmująca lektura, że aż spuściłes się od samego czytania w portki :D Dostajesz ciotkę czy jesteś w okresie klimakterium, że masz hustawkę nastrojów i jesteś niestabilny ;) Osobiście podszywacze mi nie przeszkadzają, wnoszą duzo urozmaicenia w ty miejscu :) Nie lubie tylko pomarańczowej mendy, co kąsa z ukrycia, no ale to typowe dla insektów i trudne do wytępienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to komu kurvva wpiehdolić? Pomarańczowej niedorobionej chołocie, której nick wybitnie świadczy o podłej profesji właściciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlip... no już nie będę płakuniał.. chlip... trzeba być twardziochem a nie mięciochem...chlip, siorp... I wpiehdalać chołocie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Zuzka
więc jak... w pracy sobie czynicie ulgę?? ja dziś mam obcisłe spodnie i dopasowaną bieliznę..... i zaraz chyba pójdę na kawę do barku.... mam tam taki ciemny kątek..... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak38
ale ten warkocz oebany z reszta zwoich przydupasow brandzlotechnikow musi sie wyebac na kazdy topic... co za karva scierwa. zberdalajcie na bambus, tam sie lizac po doopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goń się pseudowawiaku, wyniku mezaliansu szczoty od kibla z gruszką od lewatywy, nie jesteś nawet godny by wytrzaskać Cię po pysku rękawicą Ajrona :O I ja doopę myję a Twoje sposoby na higienę mnie nie interesują :O 🖐️ Jutro dokończę gnojenie tego parszywego pomiotu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_piec_lodowy
pehdol sie cioto, caly dzien spedzasz piszac jakies smuty razem z reszta twoich kolesi frustratow.. hoooy ci na grób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowy
pomijając tresc postów generowanych przez warkocza oraz przydupasów, pomijając równiez to że wcinaja się w topiki nic nie wnosząc do tematu, wkurrwiajaca jest ta maniera zastępowania liter innymi. przeciez to kuurwa wygląda jak radosny bełkot GoRąCyCh TrZyNaStOLaTeK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mala Zuzka;) jednak ktos sie jeszcze odnisl do tematu bo troche zboczyli;) a co robisz w tym zakatku?:) chetnie bym o tym uslyszal;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Zuzka
generalnie staram się zrobić sobie dobrze..... na stoliku jest obrusik, światło to tylko niewielki kinkiet na ścianie, który skutecznie mnie osłania przed wzrokiem ciekawskich... dziś miałam trudniej, bo spodnie obcisłe, ale pod obrusem tez nie było widac, jak paluszek wędrował do źródła........ na stoliku zaś stały lody waniliowo - czekoladowe - kolejna przyczyna mojej rozkoszy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Zuzka
a Wy co.... nikt się nie odważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży i mądry
ja sie zmasturbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży i mądry
ręką, bo mi nie chcialas obciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Zuzka
ja juz dawno wróciłam do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×