Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daję za 2-3 razem

były kryminalista i była puszczalska - mamy szansę?

Polecane posty

Gość daję za 2-3 razem

Może nie puszczałam się z byle kim, starannie dobierałam kochanków pod względem wyglądu, kultury, czystości, ale na 2, 3 randce a czasami i na 1 szłam z fajnymi facetami na całość, oral, anal, wszystko. Mam na swoim koncie niezłą kolekcję kochanków. Prawie wszyscy młodsi ode mnie, niektórzy nawet sporo młodsi. Poznałam super mężczyznę, który siedział w więzieniu, ma sporo na sumieniu ale tylko za 1 rzecz go wsadzili. Oboje się zmieliliśmy - chyba mamy szansę na udany stały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyyyy
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasneeeee
każdy ma szanse jeszcze zależy z kim..... normalnego faceta szkoda by było na ciebie a tak to jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
się żeśta dobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten...
pasujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosze Rosenbaum
4/10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
dodam że jemu tez dałam na drugim spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
on od 6 lat jest czysty i grzeczny :P ja dopiero odkąd go poznałam czyli od 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyyyy
mowilas, ze sie zmienilas... a tu prosze... jemu tez dalas na drugim spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
Nie byłam nigdy dziwką. Jak mi sie facet podobał, pociągał to szybko był sex, nie zaliczałam facetów dla samego zaliczania, w większości miałam nadzieję na coś więcej, miałam tez normalne związki, małżeństwo, ale teraz dopiero jestem najszczęśliwsza - przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma regulaminu kiedy dawać dupy,natomiast do wiezienia nie idzie sie za nic. Ludzie zmieniają sie podobno co 7 lat...wiec szanse macie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
zmieniłam się przy nim. nie mam ochoty na poznawanie innych facetów, nawet na pójście na kawę. zamierzam być wierna i uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
czułam że bedę z nim więc nie zwlekałam zbytnio z sexem. Zanim doszło do sexu przegadaliśmy tyle o naszych oczekiwaniach wiedziałam o nim prawie wszystko i zaufałam mu. Bywa u mnie. Na początku chowałam biżuterię, pieniądze, ale teraz ufam mu że skończył z ciemnymi interesami. Siedział za pobicie ale Wiem że też kradł i to mnie na początku przerażało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Tylko nie wracajcie do przeszłości a będzie dobrze. Ja bym chyba nie potrafiła ufać komuś kto kradł i siedział w kiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwo
no to ładnie ona kurwa, a on kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu niee
Ty wiesz że on siedział a czy on wie że się puszczałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
nie wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję za 2-3 razem
zmieniłam się po co ma wiedzieć ilu miałam kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele dziewczyna powiedziała otwarcie co robiła i pyta o radę a Wy tylko umiecie krytykować i jechać po niej jak po łysej kobyle? Każdy popełniał błędy w swoim życiu, mniejsze czy większe. Nie mówię o przyklaśnięciu do takiego trybu życia jaki prowadziła autorka, ale przynajmniej nie obrażajcie tu nikogo. Do autorki: Tak, jeśli obojgu Wam zależy i umiecie wyciągać wnioski to macie bardzo duża szansę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeń Jarka 84
"swoją drogą - taki Kłapouch, takie to niby biedne, nieporadne i niesmiałe, a niejedno w życiu chłopak przeżył " Mój mistrz i ja nie popełniamy błędów. A puszczanie się przez kobiety to nie błąd tylko naturalna cecha kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×