Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkoie

mam 26 lat i jestem jak dziecko

Polecane posty

Gość lkoie

dla mnie zycie to zabawa , a nie robienie dzieci czy posiadanie dziewczyny wyklucza to , bo wtedy czlowiek bawi sie w pieluchy . Dlatego zostane do konca zycia imprezowiczem bez dzieci i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten...
nie chce cie martwic ale z twoim mysleniem bedziesz na starosc samotny...ale twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
mozliwe , ale wole zabawe niz pieluchy czy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
a samotnosc mnie raczej nie dotyczy . Jestem twardym bez uczuć chłopem - cus jak Arnold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten...
rzeczywiscie jestes jak dziecko chociaz to dziwne bo masz juz swoje lata i tok myslenia powinien ci sie dawno zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten...
teraz jeszcze masz rodzine, znajomych a co bedzie potem? twoi kumple pozakladaja rodziny i zostaniesz sam. a na starego dziada kobieta nie poleci, chyba ze jestes multimilionerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
problem w tym ze nie pije piwa i nie pale . Dla mnie imppreza to nie dyskoteki , a wieczna zabawa . W roznej formie . Od jazdy na rowerze az po billard itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
JEstem troche jak Kuba . W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspolczuje ci chlopie
baaaaaaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspolczuje ci chlopie
no tak mieć dzieci żeby nie być samotnym świetna motywacja tylko trzeba je będzie przykuć w piwnicy do sciany bo przecież i tak w końcu się wyprowadzą a po co ludzie zakladaja rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolukuk
i bardzo dobrze że na siłę nie starasz się zakładać rodziny i zminieać swojego usposobienia. wyszum się, możliwe że kiedyś ci się zechce stabilizacji wtedy bierz się za zakladanie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspolczuje ci chlopie
tylko zeby sie nie obudzil jak bedzie za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
ostani raz piłem wodke jakie 6 miesiecy temu , a piwo 9 miesiecy . Wiec raczej alkoholikiem nie zostane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
ylko zeby sie nie obudzil jak bedzie za pozno ale ja wspolczuje ludziom ktorzy maja dzieci . Nie mam dzieci i pracuje kiedy chce , bo i tak nie musze miec pieniedzy ..Dopiero jak sie skoncza to znowu ide do pracy . W koncu zycie to zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wspolczuje ci chlopie
jeszcze raz wyrazy szczerego wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
a ci co maja dzieci to niestety musza pracowac . PRzy dzieciach i jeszcze w pracy . A ja po pracy nic nie robie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
Ja mam tak jak Ty - tylko jestem kobieta i mam 25 lat:) no ale wielkimi krokami zbliza sie 26 rok zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
Wspolczuje ludziom ktorzy zaliczaja wpadki a potem zyja w biedzie . ' Mi pieniedzy nie braknie , bo nie bede mial dzieci i biedy tez nie bedzie , bo dzieci kosztują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
a tak kupuje sobie najnowszy sprzet audio video , rower za 10 tysiecy zł ostatnio kupiłem . TAkie życie jest lepsze niz utrzymywanie dzieci i zycie w biedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nieudolny stary kawale
czemu nie przyznasz sie ze zadna kobieta cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nieudolny stary kawale
jestes po prostu materialista- dla ciebie wzniejsze od uczuc sa pieniadze. szczerze powiem ze nie masz sie czym pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
jaki znowu stary kawaler- mlody chlopak!! Jedziece po nim z zazdrosci - ja tez wybieram zycie w samotnosci:) kochanek ok - maz NIE. Po prostu sa rozni ludzie i rozne potrzeby - po co ma na sile wchodzic w zwiazek, jezeli tak jest mu lepiej:) Ja Cie autorze rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
jestes po prostu materialista- dla ciebie wzniejsze od uczuc sa pieniadze. szczerze powiem ze nie masz sie czym pochwalic ale ja sie tego nie wstydze . Pieniadze zarabiam uczciwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
zresztą lepiej byc materialistą niz biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nieudolny stary kawale
czyli jak ktos ma rodzine , dzieci to od razu musi byc biedny? oj pusty i glupi z ciebie czlowiek. to nawet i lepiej ze nie bedziesz mial eodziny przynajmniej twoje chore geny nie zostana dalej przekazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiii tam i co tak po nim
jedziecie? :D Ja w tym wieku tez nie myślałam o założeniu rodziny i dzieciach :D Rozwijałam sie zawodowo, podrózowałam, imprezowałam, rozwijałam pasje :D 4 lata później poznałam obecnego męża i zmienił mi się światopogląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
Tez nie kumam co tak po nim jada. 26 lat to mlodziutki jeszcze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoie
nie twierdze ze jak ktos nie ma rodziny to jest biedny , ale tez nie ma czasu , bo dzieci go zabierają nam . Ja lubie miec czas tylko dla siebie wolny , a to najwazniejsze jest dla mnie nic wiecej sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat to juz nie
taki mlodziutki. i ma nasrane w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×