Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość właśnie mnie przyjeli

Jakie badania potrzeba zrobić do pracy biurowej?

Polecane posty

Gość właśnie mnie przyjeli

Przed chwileczką dzwonili, że zostanę przyjęta jako referent. Mam jutro zgłosić się po skierowanie na badania. Czy może ktoś z Was wie jakie to badania mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
ja robiłam badanie krwi, moczu i badanie u okulisty Przez rok czasu chyba sie to nie zmieniło Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie mnie przyjeli
czy najpierw się idzie do lekarza? i on kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze skierowaniem idziesz do medycyny pracy on daje skierowania na badania odpowiednie dla stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
większośc zakładów pracy ma podpisane umowy z przychodniami lub samymi lekarzami. Ja najpierw zrobiłam badania jakie były potrzebne a dopiero pozniej poszłam z nimi do lekarza po orzeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
dostałam od szefa informacje o przychodni, badaniach, cenach itd. Poza tym każdy pracodawca powinien określic jakie sa wymagane badania na dane stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy podpisaną umowe z jedną paią doktor i to ona decyduje jakie badania są potrzebne. pani doktor jrst tak szurnięta ze w ciągu roku byłam u niej 3 razy:o miesiąc temu poszłam prywatnie, i mam na 4 lata. wiec to zależy od miejsca pracy i od tego z jakim lekarzam jest umowa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
ja byłam tylko raz jak zaczynałam prace, po roku trzeba powtorzyc wiec niedługo tez ide. W kazdym razie akurat u mnie nie trzeba isc po skierowanie, na badanie i poźniej znowu do lakarza. Mamy opis badań dotyczacych konkretnego stanowiska pracy...i to juz jedna wizyta mniej:) Więc jak zawsze tyle metod ile lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×