Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka moja fantazja

taka moja fantazja

Polecane posty

Gość D3r3k
a po której stronie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja fantazja
jestem kobietą, marzę o czyms takim nie wiem dlaczego ona placze? przeciez to bylo cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz22
tez bym tak chcial, tylko dluzej brac babke ostro, a ona placze bo bylo zbyt szybko, vhyba jej nie dogodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimigottka
ja tez bym tak chciała, ale moj maż nie ma takiej fantazji, żeby mnie od tyłu brać, echh szkoda... często kobiety piszą, żę są namawiane przez facetów na pozycję od tyłu i jest to dla nich upokarzające... jakie upokarzające?? jakby mi facet coś takiego zaproponował to bym z radości skrzydeł dostała. Nikt mi tego nie zaproponował, ani poprzedni faceci, ani teraz mąż. Przechlapane. Wszystko zostaje w sferze marzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama zaproponowac nie
mozesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimigottka
nie zaproponuję sama, bo wiem jak to będzie :( a o kochanku nie ma mowy, bo ja wierna żona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko tak sobie
Tak właściwie nie wiem jaka była fabuła filmu, ale z tego co było widać w omawianej scenie to chyba nie był gwałt. Ta dziewczyna sprawiała raczej wrażenie ... chciałabym ale boję się (może jakieś opory moralne czy cóś). W każdym razie jeżeli sobie pozwoliła wylizać ( i była raczej zadowolona) to nie był gwałt. Facet też jakoś nie stosował przemocy. A tak wracając do tematu.. no to moje fantazje są czasami takie że biorę dziewczynę (może nawet nieznajomą) gdzieś w jakimś zupełnie przypadkowym miejscu i to wyzwala dodatkowe emocje. P.S. Gwoli ścisłości - jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeżeli tak było jak mówisz to sorki bo że tak powiem z ukrycia oglądałem i przeskakiwałem z scenki na scenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona
była niezadowolona bo on za szybko skończył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona
sądząc po jej ruchach ręką to zachowywała się jakby była w ekstazie, moze ona jak ma orgazm to płacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko tak sobie
A przepraszam w którym momencie on ją poniżył?? Ja bym dalej obstawiał że to ona miała jakiś problem, np męża:D i chociaż ten facet ją bardzo pociągał i zapewne zrobił jej dobrze tym lizankiem to jednak nie była przekonana czy robi dobrze. No a poza tym to zgodzę się z jednym z przedmówców że jednak bardzo krótko... może to ją też zawiodło, skoro już się zdecydowała np na zdradę męża to mógł ten gość się troche bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimigottka
słuchajcie, a może było tak, że ona po raz pierwszy uprawiała tak seks i po prostu zebrały się w niej emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×