Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oleeeńka

Nuda w łózku

Polecane posty

Jak urozmaicić sex ? Nie gwałtownie lecz deliktanie ... krok po kroku :> Jak przełamać barierę wstydu ? Czy udało wam się ożywić sex w 100% ? Zmienić go diametralnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanka1234
Jeżeli delikatnie to proponuje SCAT, ewentualnie coś pokrewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, oglądałam , nic inspirującego - wszędzie piszą tą samo. Interesują mnie sprawdzone sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplomiwsrodku
podczas seksu pytaj jczego chce,moze musisz delikatnie zasugerowac na co masz ochote. Faceci najczesciej chca wszystkiego sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw napisz jak wygląda Twój sex, czyli co w Twoim sexie jest nudne. Bo co dla jednego jest nudne to dla drugiego byłoby rewelacją. Generalnie każda nowość, czy też zmiana dotychczasowych zachowań powinna wyeliminowac nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wiesz co zmienic ?? gra wstepna - seks oralny moze fajna bielizna pokombinujcie z pozycjami to chyba nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce bym dla niego zatańczyła lecz ja sie krępuję, nie wiem jak sie zachować co robić - kiedy chcę o tym porozmawiać broni sie ... Zaczynam być coraz mniej pewna siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3r3k
sprawdzone sposoby powiadasz?? zacznij od podstaw - co to za sex bez loda i minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant dupy - łatwo Ci mówić - kiedyś byłam bardzo pewna siebie... kiedy fantazuję albo kiedy juz jest blisko chcę , chcę usiąść i wykorzystać lecz kiedy już przyjdzie co do czego wycofuję sie.. Nie wiem jak złamac tą barierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3r3k
oleńka - może zmienić partnera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak Paskudny - a od kiedy to sex jest tylko dla dorosłych ? Mając 21 lat nie mogę uprawiać sexu ? ciekawe masz przekonania :) D3r3k - nic z tego :) chyba muszę sie przełamać :) Kant dupy - a jeśli mogę wiedzieć, co takiego robi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się sobą, mówię poważnie - to jedyna droga. Daj mu wszystko tak, jak ty chcesz dostawac. Badź cierpliwa i wytrwała i jasno zakomunikuj jakich zmian oczekujesz. Jeżeli po jakimś czasie to nie przyniesie efektu, zaakceptuj albo zmień. Mowię z praktyki. Jeżeli coś Ci się szczególnie podoba, opisz mu to, pokaż. Możesz poczytać u mnie na blogu, choć to raczej nie twoja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Northern Star
Lec do sklepu po Cosmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem jest to że nie umiem przeniesc moich fantazji w życie codzienne, a mam ich duzo , sa naprawde odważne lecz boje się że zostanie to źle odebrane. Czy mężczyzna może sie lękać zmian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Northern Star - mam tego pełno ;) Szkoda tylko że co nr piszą to samo tylko innymi słowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje jesteśmy zdania że coś powinno sie zmienić, jesteśmy razem dopiero pół roku może to wina tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 18 latek mój Kochany 23 i nasz seks jest wspaniały i boski...Mmmmm.. :D Jesteśmy razem ponad 2 lata. daj ponieść się emocjom, poszalej, zaskocz go czymś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiany biorą się od działania a nie od gadania. Polecam ruchy, nawet nieostrożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 a on 21 , to jego pierwszy powazny związek lecz nie pierwszy sex, miał wiecej partnerek odemnie , ja znów trwałam 2 lata w zwiazku wcześniej . Ja jestem raczej bierna, leżac na plecach chyba nie mam zbyt duzo do roboty prawda ? Chciała bym sie czymś wykazać, zaskoczyć go , żeby chciał wiecej i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqwertyaao - wiem, tutaj chcę sie nagadać a potem praktykować :) a jakie ruchy polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek... to musi się u was urodzić. Np. Wyjdźcie gdzies ze znajomymi, do kina, do knajpki. Na początek poiwedz mu, że dzis strasznie chcesz się piep rzyć. Kiedy trochę już nakręci się ta świadomością, wyciągnij go pod byle pretekstem do toalety, żeby skonczyl to co ty zaczęłaś. Obciągnij mu wcześniej prosząc by pod żadnym pozorem nie wyjomowal go przed koncem. Napisz do niego smsa rano gdzie będziesz o wybranej godzinie. Jeżeli pojawi się tam, będzie miał 15 min zeby cie zru chac. ... tak mozna bez końca. Ale to powinny być twoje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiałość jest cudowną mocą napędową. Nie mowię, żeby się z nia nie liczyc, ale napewno jej nie ulegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant dupy - Jak dobrze ze są takie osoby jak Ty ! Dziękuję ! Czy się odważę... sądzę że tak, głowną blokadą jest to co on sobie pomyśli ?! Boję sie reakcji ... czy będzie taka jaką chcę osiągnąć czy może odwrotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqwertyaao - jedyny problem to przełamać sie tym pierwszym razem, potem myśle że pójdzie górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×