Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za wredna szmata

Złapała go na dziecko!

Polecane posty

Gość co za wredna szmata

Mój brat jest z dziewczyną od kilku miesięcy, ona pochodzi z biednej rodziny i ciągle namawiała brata żeby zamieszkali razem u nas w domu ale on mówił, że to za wcześnie itd. Nie przepadałam za nią bo jak przychodziła to się rządziła, chciała żebym jej usługiwała ale ja nigdy tego nie robiłam. 2 tygodnie temu ogłosiła z bratem że będą mieli dziecko i od razu się do nas wprowadziła, nie dość że nic nie robi, nie sprząta, nawet nie umyje za sobą kubka to jeszcze mama musi jej gotować i to nie byle co bo ona nie zje mielonego bo to tanie mięso :-o Ostatnio przyszłam ze szkoły i co zastałam? Ją siedzącą w moim pokoju przed komputerem, narobiła mi syfu, powyciągała wszystko z szafki i powiedziała że jak Marcin-mój brat przyjedzie to przenoszą moją do ich pokoju a brat mi da swoją bo ja mam większą, wkurzyłam się i zrobiłam aferę, ona wyszła z pokoju ale zapomniała wyłączyć swoje gg więc weszłam na archiwum i przeczytałam jej rozmowę z koleżanką, pisała że nie wpadla tylko zrobiła to celowo, przestała brać tabletki i specjalnie zaszła w ciąże (brat o tym nie wie) i nie doczytałam bo ona weszła do pokoju bo zorientowała sie że nie wylaczyla gg. Ja zdazylam wylaczyć to co czytałam ale ona usuneła gg z mojego kompa. Byłam w szoku po tym co przeczytałam,powiedziałam o tym bratu i rodzicom ale mi nie uwierzyli, ona powiedziała że zmyślam bo wyrzuciła rzeczy z mojej szafy i że jej nie lubię,zaczęła płakać i wszyscy jej uwierzyli a do mnie się teraz nie odzywają, chciałam pokazać to archiwum ale ona usunęła numer, może da się to jakoś odzyskać? Nikt mi nie wierzy, wszyscy teraz mają do mnie żal, zwłaszcza brat że chciałam rozwalić jego związek a ja przecież chciałam pomóc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
po prostu się w to nie mieszają bo będziesz najgorsza,brat jest zapewne dorosły więc niech sam sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie zawsze może poronić
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja się nie zadaję
z kobietami z biednych domów :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum gg da się łatwo
odzyskać (nie jest w tym samym katalogu co program, więc jego deinstalacja nic nie da ale ta głupia cipa pewnie o tym nie wie). niestety trzebaby się na tym samym kompie zalogować do gg na ten właśnie numer z którego pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
no a co innego możesz zrobić,powiedziałaś mu jak jest i tyle,następny krop należy do niego,teraz już i tak za późno skoro dziewczyna jest ciąży,dziecko niech ma i matkę i ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelicja
Siostra w domu ?? Jak ma na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum gg da się łatwo
ale ten twój brat to jakiś niedorozwinięty że uwierzył we wpadkę przy tabletkach?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest program gg reader albo
jakis inny on odczytuje wszystkie hasla z gg, nawet tych zdeinstalowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelicja
y znaczy ta dziewczyna twojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Zrobilas wielki blad, ze pozwolilas dojsc jej do komputera i usunac archiwum. Trzeba bylo zrobic printscreena i dziwka bylaby zalatwiona. Czy ona korzysta dalej z Twojego komputera? Jesli tak, to mam pewien pomysl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum gg da się łatwo
no niestety jak nie zalogujesz się na ten numer to będzie ciężko nie potrafisz skądś odtworzyć tego numeru? ktoś go nie ma? np. brat w swoim gg? poza tym są w necie programy do "odzyskiwania" haseł - jak rzecz się dzieje na ty samym kompie to chyba jest to wykonalne a jak będziesz znała numer i hasło to odtworzenie usuniętego archiwum to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deedeee
a jak będziesz znała numer i hasło to odtworzenie usuniętego archiwum to pikuś a jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelicja
Podaj jej numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Ja bym sie do tego w ogole nie mieszala, bo tylko sobie klopotow narobisz, rodzina cie znienawidzi i po co ci to? A brat jak glupi i gumek nie uzywa, tylko wierzy lasce, z ktora jest krotko, ze ona tabletki bierze, to niech cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wyszło na jaw teraz, jaka ona jest naprawdę to wcześniej czy później i tak się wszyscy o tym przekonają... Więc nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może da się odtworzyć z pomocą programów do odzyskiwania danych:O.Popytaj fachowców od odzyskiwania danych i pod żadnym pozorem nic nie zapisuj na dysku twardym i pilnuj kompa:O.A pewnie już zapisałaś coś:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum gg da się łatwo
poszukaj w google "odzyskiwanie hasła gg" "łamanie hasła gg" "odzyskiwanie archiwum gg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
ci takiej przyszlej bratowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum gg da się łatwo
ale faktycznie mogłaś kliknąć print screen jeden przycisk i wszystko byś miała czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deedeee
Skoro nie wyszło na jaw teraz, jaka ona jest naprawdę to wcześniej czy później i tak się wszyscy o tym przekonają... Więc nie martw się Bzdury:O Mam tez w rodzine taka jedna i wszyscy wierza, ze jest dobra, a tak naprawde to cwana zaklamana, interesowna egoistka, ktora ciagle maci z swietnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a przywracania systemu? w panelu sterowania masz taką opcję... Przywracasz system o wybrany czas, przywróć o te kilka godzin i wszystko będzie tak, jak dotychczas, czyli jej gg również 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lostka Zrobilas wielki blad, ze pozwolilas dojsc jej do komputera i usunac archiwum. Trzeba bylo zrobic printscreena i dzi**a bylaby zalatwiona. Czy ona korzysta dalej z Twojego komputera? Jesli tak, to mam pewien pomysl " Najpierw by musiała inny hdd wstawić żeby nie skasować:O.Powinno sioę jeszcze całe gg skopiować.I jeszcze ta koleżankę radzę przesłuchać:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze szkoda
moze ma jakas str internetowa typu n-k i ma na niej podany nr gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lostka
Zainstaluj na swoim komputerze keyloggera. Jak znowu z niego skorzysta, to bedziesz miala wszystkie hasla i udupisz dziewcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedeee i tak się to kiedyś odwróci przeciwko niej. wspomnisz kiedyś moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobierz ten program
nie musi wchodzić do twojego pokoju , grunt ,że jeden raz tam była i używała twojego komputera programsam odnajdzie hasło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko o kilka dni też możesz cofnąć. Tam masz różne opcje do wyboru tylko licz się z tym, że utracisz swoje dane, które zapisałaś po sobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×