Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baaja

Agencja Pracy POLLUX praca w Holandii był ktoś

Polecane posty

Gość gość
Z tego co widzę, jak przeglądam ogłoszenia na tej stronce http://www.pracaholandia.com/ to sporo pracy na produkcji, czyli jak z językiem? Obstawiam, że angielski wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, jest sporo ciekawych ogłoszeń na tej stronce http://www.pracaholandia.com/, w holandii niem lub ang wystarczy, niderlandzki na specjalistyczne stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzie ktoś 04.01.2015 z wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech jest chyba najwięcej Polaków, ale to głównie praca fizyczna, tak jak w Holandii, w Belgii podobno zdarza się lepsza praca dla Polaków. Ja już siedzę 3 lata w Niemczech, jeżdżę busami, mam jednego fajnego przewoźnika jakby kto potrzebował http://www.busniemcyholandia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wyjechać na własną rękę, jest sporo ogłoszeń np. na stronie http://www.pracaholandia.com/, część oczywiście przez agencje, ale agencje należy dobrze sprawdzić przed wyjazdem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić agencję ab job service. Jest u nich stosunkowo łatwo o pracę, dobrze płacą i z chęcią przyjmują młode osoby bez doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollux BV
Przykro nam, ze miałeś z naszą firmą złe doświadczenia. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Możesz się z nami skontaktować również drogą mailową, pisząc na adres uzk@pollux.nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś szukał dobrego i niedrogiego transportu do Holandii to polecam www.artour.pl . Ceny zaczynają się już od 50 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Sprawdzone oferty wyjazdowe ma Covebo. Już wiele lat z nimi jeżdżę i jeszcze się nie zdarzyło żebym trafił do pracodawcy który by jakoś przepisy prawa pracy naruszał. Trzeba też z drugiej strony przyznać, że akurat na zachodzie to wyjątkowo przestrzegają praw pracownika. Druga zaleta tej agencji to też na pewno stawki, które dają szansę rzeczywiście coś sobie na tym zachodzie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam ofertę pracy w internecie, na portalu http://pracaholandia.com. Byłam zadowolona z warunków pracy, też z wysokości wynagrodzenia. Agencja nazywa się AP Grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka4
polecam firme pollux naprawde !! dobra firma , caly okres umowy przepracowany . napewno tam wroce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpwh
Więcej opinii na temat agencji pracy w Holandii znajdziesz na: www.bpwh.pl Ranking Agencji pracy w Holandii www.bpwh.pl/pollux/- Opinie na temat agencji AB Job Service Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje mega warunki zatrudnienia - naprawdę pod tym względem zaszły ogromne zmiany i sensowne miejsca pracy można łatwo znaleźć. Raczej mało kto spodziewał się, że w Polsce warunki pracy aż tak bardzo się zmienią. Realnie - kto chce teraz coś znaleźć, ten na pewno to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy EuroKadra wysyła też do Holandii, ale wiem tyle, że na pewno nie zrobią was w balona. To oni w sumie zapewnili mi pracę w jednej z najlepszych firm w okolicy. Prawda jest taka, że teraz do wielu znanych firm nie ma szans dostać się bez pośrednika. Po prostu na takich zasadach zatrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasada Holandii w Warszawie
Warto pamiętać, że w przypadku zatrudnienia przez holenderską agencję pracy, umowy przechodzą przez tzw. fazy: A, B i C. Każda kolejna faza wiąże się z większymi prawami pracownika. Dokładne informację na ten temat znajdziesz na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie: http://wholandii.pl/praca-w-holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam z polluxem same dobre wspomnienia, trafił mi się spoko zespół, więc mieszkanie razem w domku było miłym umileniem czasu, wiele tych kontaktów mam do dziś. Sama praca też ok, ogółem można zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el damiano

Ja to sie ciesze że nie patrzyłem na opinie przed wyjazdem bo jeszcze bym sie zniechęcił i sporo bym stgracił. Zaliczyłem fajny wyjazd, praca raczej cięzka, fizyczna, ale co zarobiłem to moje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

Wyjeżdżałem pollux pracować przy mięsie i sama praca bez szału, ale w końcu jechałem tam tylko, żeby sobie zarobić i byłem zadowolony. Następnym razem jadę z kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek

Jeśli chodzi o agencje pracy, to ja jestem zadowolony z agencji Pollux. Praca w Holandii, rózne stanowiska- produkcyjne, logistyczne. Ja byłem na logistyku i byłem bardzo zadowolony. Dobre pieniądze zawsze na czas, przyjaźni ludzie i zadnych przekretów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Ja pracowałam przez agencję Pollux i nie było źle. Mają szacunek do drugiego człowieka, atmosfera było fajna i zarobki nie najgorsze. Nie było na co narzekać, a pracy było wystarczająco, zeby miec dobre zarobki, ale i czas wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim .

Ja pracowałam przez agencję Pollux i nie było źle. Mają szacunek do drugiego człowieka, atmosfera było fajna i zarobki wysokie. Nie było na co narzekać. Pracy dużo, ale zawsze jest czas na śniadanko , nie trzeba jeść w biegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Byłem i w sumie w porównaniu do innych agencji to było spoko. Więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawron
Dnia 12.09.2019 o 13:40, dada16 napisał:

ja mam z polluxem same dobre wspomnienia, trafił mi się spoko zespół, więc mieszkanie razem w domku było miłym umileniem czasu, wiele tych kontaktów mam do dziś. Sama praca też ok, ogółem można zarobić

Ja to samo, praca nie należała do bardzo ciężkich. Warunki były w miarę korzystne, a wypłata zawsze na czas, a na tym mi najbardziej zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Byłam, może nie jest to praca marzeń, ale dla mnie wszystko spoko, potrzebowałam zmian i Holandia z agencją pollux była najlepszym wyborem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujek

Byłem i nie jest źle, serio zdarzały mi się tragiczne warunki pracy przez agencje.  A tutaj rpzez Pollux spoko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zostać w PL i zarabiać przez neta, dużo bezpieczniej i dużo większe pieniądze.

https:// bit.ly / 2TFX2UZ (adres oddzielony spacjami by kafeteria nie blokowała ) 30Euro ( ponad 120 zł w parę minut ) w parę minut , od razu powiem NIC NIE TRZEBA WPŁACAĆ. Posiadam kilka podobnych programów z którymi już dziś możesz zarobić kilka dniówek w porównaniu do standardowej pracy. Napisz na telegram , mój nick earn50, jeśli chcesz więcej szczegółów, pomogę i dam więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizia

Byłam przez agencje Pollux. Nie będę koloryzowac, że było wspaniale. Było normalnie, warunki przyzwoite , wynagrodzenie nie zawsze na czas, ale zawsze było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×