Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Optymistka8787

Reflux przełykowy i zapalenie żołądka

Polecane posty

Gość Optymistka8787

Witam, dwa latat temu zaczely sie moje problemy z zoladkiem, wyladowalam w szpitalu z atakami bolu zoladka, ktorym towarzyszyla goraczka oraz nudnosci, czasem wymioty. Mialam wowczas robiona gastroskopie ktora wykazala : cytuje : reflux przelykowy. W odcinku dystalnym nad wpustem nieznaczne przekrwienie, jeziorko obfite zolciowe. blona sluzowa zoladka zmieniona zapalnie z pstrym zaczerwienieniem i nieznaczna nierownoscia powierzchni. dodatkowo zapalenie zoladka refluksowe, zmiany obejmuja antrum zoladka. Dostalam wowczas leczenie polprazolem 2x1 tabletka rpzez 2 miesiace, objawy ustapily na okolo rok, Potem znowu sie nasilily i od czasu do czasu zle sie czulam i podleczalam sie polprazolem kiedy mialam nawroty bolow zoladka. Potem znowu byl spokoj na takze okolo rok i teraz 2 miesiace temu zlapala mnie grypa zoldkowa. Przechodzilam ja bite 5 dni, a nastepny tydzien dochodzilam do siebie. DO teraz mam pobolewanie w zoladku, od czasu do czasu mdlosci po jedzeniu, zgage i bol zoladka. Chociaz smiem przypuszczac ze moze te moje mdlosci maja teraz tez trcoeh podloze psychiczne, poniewaz strach przed nimi paralizuje mi zycie i ciagle tylko siedze i sie zastanawiam czy aby na pewno nie czuje tego okropnego uczucia... Lekarz rodzinny przepisal mi Ponownie polprazol oraz Gastrocaps, kuracje na 3 miesiace jedna tabletka rano i jedna wieczorem. Wydaje mi sie ze mi lepiej troche, chociaz dopeiro niecale 2 tygdonie je biore, ale musze dodac takze ze zakupilam sobie herbatke aloesowa i wydaje mi sie ze to wlasnie glownie dzieki niej jet mi lepiej. I teraz mam problem, poniewaz keidy bol zoladka ustepuje, to od 4 dni mam stasrzne bole w prawym boku za zebrami... watroba?? Czy to od zoladka?? JAkby ktos mi sciskal cos w srodku, proba watrobowa w normie ( na granicy ponizej ), morfologia takze. MAm skierowanie na ponowna gastroskopie za tydzien ale wiem ze nie pojde na nia po mojej peirwszej dwa lata temu i ostataniej gastroskopi... Jak powinnam zaczac postepowac? CZy powinnam braz te leki na zoladek i czy one powinny pomoc? Czy moze jakas dieta? JAkies porady? OD czego moze byc ten bol w prawym boku? OD zoladka rowniez? Czy sa jakies sposoby leczneia aby ominac gastrskopie?? Czy przez te ponad juz dwa lata mogly nastapic jakies powazne zmiany w moim zoladku? Dodam ze robilam sobie test zapteki na Helicbacter Pylori i wyszedl negatywy. Prosze o pomoc. Bede wdzieczna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować