Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Optymistka8787

Reflux przełykowy i zapalenie żołądka

Polecane posty

Gość Optymistka8787

Witam, dwa latat temu zaczely sie moje problemy z zoladkiem, wyladowalam w szpitalu z atakami bolu zoladka, ktorym towarzyszyla goraczka oraz nudnosci, czasem wymioty. Mialam wowczas robiona gastroskopie ktora wykazala : cytuje : reflux przelykowy. W odcinku dystalnym nad wpustem nieznaczne przekrwienie, jeziorko obfite zolciowe. blona sluzowa zoladka zmieniona zapalnie z pstrym zaczerwienieniem i nieznaczna nierownoscia powierzchni. dodatkowo zapalenie zoladka refluksowe, zmiany obejmuja antrum zoladka. Dostalam wowczas leczenie polprazolem 2x1 tabletka rpzez 2 miesiace, objawy ustapily na okolo rok, Potem znowu sie nasilily i od czasu do czasu zle sie czulam i podleczalam sie polprazolem kiedy mialam nawroty bolow zoladka. Potem znowu byl spokoj na takze okolo rok i teraz 2 miesiace temu zlapala mnie grypa zoldkowa. Przechodzilam ja bite 5 dni, a nastepny tydzien dochodzilam do siebie. DO teraz mam pobolewanie w zoladku, od czasu do czasu mdlosci po jedzeniu, zgage i bol zoladka. Chociaz smiem przypuszczac ze moze te moje mdlosci maja teraz tez trcoeh podloze psychiczne, poniewaz strach przed nimi paralizuje mi zycie i ciagle tylko siedze i sie zastanawiam czy aby na pewno nie czuje tego okropnego uczucia... Lekarz rodzinny przepisal mi Ponownie polprazol oraz Gastrocaps, kuracje na 3 miesiace jedna tabletka rano i jedna wieczorem. Wydaje mi sie ze mi lepiej troche, chociaz dopeiro niecale 2 tygdonie je biore, ale musze dodac takze ze zakupilam sobie herbatke aloesowa i wydaje mi sie ze to wlasnie glownie dzieki niej jet mi lepiej. I teraz mam problem, poniewaz keidy bol zoladka ustepuje, to od 4 dni mam stasrzne bole w prawym boku za zebrami... watroba?? Czy to od zoladka?? JAkby ktos mi sciskal cos w srodku, proba watrobowa w normie ( na granicy ponizej ), morfologia takze. MAm skierowanie na ponowna gastroskopie za tydzien ale wiem ze nie pojde na nia po mojej peirwszej dwa lata temu i ostataniej gastroskopi... Jak powinnam zaczac postepowac? CZy powinnam braz te leki na zoladek i czy one powinny pomoc? Czy moze jakas dieta? JAkies porady? OD czego moze byc ten bol w prawym boku? OD zoladka rowniez? Czy sa jakies sposoby leczneia aby ominac gastrskopie?? Czy przez te ponad juz dwa lata mogly nastapic jakies powazne zmiany w moim zoladku? Dodam ze robilam sobie test zapteki na Helicbacter Pylori i wyszedl negatywy. Prosze o pomoc. Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×