Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamarysia

do telemarketerów

Polecane posty

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo zależy mi na tej pracy. Moźecie podać mi informacje, jakie mogłyby mi się jutro przydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla telemarketerka
tylko jedna - uciekaj poki mozesz :D a tak bardziej serio - spoko, oni biora kazdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak. Ale było 191 chętnych. To jest branźa hr, a ja bardzo chcę w niej pracować, liczę na rozwój w tej firmie dlatego zastanawiam się co powinnam wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz przede wszystkim być komunikatywna, otwarta, mieć dobrą dykcję i miły głos - tymi cechami możesz wykazać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i musisz pokazać że jesteś silna i nie zrazisz się gdy klient do którego dzwonisz powie ci z miejsca s...laj! Sorry może to zabrzmiało brutalnie, ale pracowałam jako telemarketer (fajna praca polecam) i niestety takie sytuacje się zdarzają zawsze (ale nie przerażaj się na początku zawsze jest jakiś ~2-tyg. okres ochronny) :P powodzonka Ja dziś idę na rozmowę o pracę, ale jako pracownik dzialu handlowego - wiem i nie wiem dokładnie czego się spodziewać ale mam nadzieję że się nie rozczaruje trzymam kciuki a ty trzymaj za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×