Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ej i co z tego ludzieee

CZY WASI FACECI ZASKAKUJą WAS CZęSTO ?ROBIą NIESPODZIANKI?

Polecane posty

Gość ej i co z tego ludzieee

przeczytalam to na jednym forum i smutno mi jest ..bo ja tak nie mam OTO TREśC: "Dziś jak wróciłam z pracy dostałam następująca wiadomość na monitorze od mojego kochanego: "KOCHANIE MOJE NAJDROŻSZE!!! Posprzatalem .ziemnikai sa juz obrane i posolone.jak wrocisz to zagrzeb sie - chyba ze bedziesz glodną Kicią. wrócę to zrobie jedzonko. Kocham Cie moje Malenstwo!!! " Fajnie jest czasem otrzymać taką wiadomość, tym bardzoje, że o nic się nie prosiło i nie jest to typ gospodyni domowej, a wręcz przeciwnie. Bardzo mi się przez to miło zrobiło i postanowiłam sie wam pochwalić. Oczywiście nic nie jest takie różowe. Ciagle tylko biadolimy na tych facetów, a nie doceniamy tego że tez potrafią zrobić coś miłego. Zachęcam was wszystkie w tym wątku do pisania co ostatnio fajnego i miłego zrobili ostatnio wasi panowie. Pozdrawiam. NASTęPNA PISZE TAK : Ja tez lubie takie mile niespodzianki. Ostatnio, jak jechalam do Gdanska w podroz sluzbowa, bylam bardzo glodna, bo nie zjadlam sniadania, a bardzo sie spieszylam. Moje Kochanie do mnie pisze smsa, takiego zwyklego, jak droga itd. za chwile pisze: "jestem glodny, a Ty?", ja odpisuje, ze bardzo! a on mi na to " otworz schowek". Zwariowalam. Byl caly napakowany slodyczami, kanapkami, herbatka (!) i ulubionymi sokami i tigerami. Rozbroil mnie rowniez ostatnio: wracalam rowniez z delegacji, tylko dluzszej, dwutygodniowej. nie mialam w domu nic do jedzenia, no bo wiadome, 2 tyg poza domem, to i tak by sie wszystko zepsulo. Wrocilam o 23.30, wchodze do domu, a tam: posprzatane, naczynia pomyte, pranie zrobione, kolacja w lodowce, zakupy rowniez, codzienna gazeta, a w lozku przytulanka i nowa pizamka. To sie nazywa facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×