Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BVCCCCCCCCCCCCCCC

ON OLEWA .CO ZROBIC?

Polecane posty

Gość BVCCCCCCCCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Już 2 topik zakładasz. Napisz do cholery coś więcej bo huj wie o co dokładnie ci chodzi. Pisać nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze to boli... ale poczekaj, badz cierpliwa, bo mysle ze to sie opłaca. Pozatym jak facet zauwazy, ze zalezy Ci na Nim to bedzie duzo gorzej... faceci maja nature zdobywcy, wiec czym bardziej Go zignorujesz tym bardziej bedzie sie Toba interesował, i co najwazniejsze bedzie Cie szanował, bo zauwazy ze sama sie szanujesz ;] A jak sie nie odezwie to \"kij z nim\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BVCCCCCCCCCCCCCCC
o to ,ze niby kocha ,b.chce byc ale np nie przyjezdza ,nie dzwoni,nie chce sie wprowadzic ,niby chce ale jakos zwleka,tzn ja na poczatku nie chcialam(mieszkam sama,on z rodzicami)pozniej sama wysunelam propozycje. ale niby kocha i chce byc ,ja non top siedze sama i zele mi.nie wiem jak to wszysko odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BVCCCCCCCCCCCCCCC
tzn wlasnie on mowi ze ja na poczatku go zle traktowalam,mialam malo czasu i dop jak sie zkochalam po 2 latach on niby mi chce pokazac.ale nie czuje ze to prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BVCCCCCCCCCCCCCCC
TZN ON NIBY WALCZYL ZEBYM ZMIENILA SWOJ CIEZKI CHARAKTER CHOC TROCHE ,I ZMIENILAM ,NAPRAWILAM WIELE BLEDOW .A TERAZ ON MNIE RANI B.ZLEWAJAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw sprawe prosto: albo mu zalezy albo nie... wiem, ze mozesz myslec ze łatwo mi mówic, poniewaz mnie sprawa bezposrednio nie dotyczy...ale uwazam ze w miłosci nie ma kompromisów, albo kocha i decyduje sie na bycie z Toba pod kazdym tego słowa znaczeniem , albo nie. Nie pozwól sie oszukiwac i nie daj maniupulowac soba, w koncu zadne z Was nie jest juz dzieckiem i powinniscie wiedziec czy chcecie byc razem czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto co robic
ty tez go olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BVCCCCCCCCCCCC
NIE PRZYJEDZIE DO MNIE NP W TYGODNIU ,A MA PRETENSJE Z EJA POJADE NA WEEKEND DO RODZICOW WTEDY CO MA SZKOLE ,GDZIE MU PROPONUJE CIAGLE TO WPADNIJ W PT ZOSTAWIE CI KLUCZ.NIE,A POTEM OBRAZONY WCALE NIE MUSIALAS JECHAC.NO NIE MUSIALAM ALE DZIENNIE STUDIUJE I TEZ RODZICOW CHCE ODWIEDZAC I ZE JA POWINNAM SIEDZIEC JAK ON MA SZKOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Postaw mu jakieś ultimatum. Albo wóz, albo przewóz. Niech zrozumie, że może cię stracić, jak coś się nie zmieni u was w związku z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×