Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegotak

pomóżcie! co ze mną nie tak ciągle powtarzam ten sam schemat.. a wy? ///////////

Polecane posty

Gość dlaczegotak

czy macie dziewczyny tendencje do powtarzania tego samego schematu w miłości? załóżmy: facet za tobą szaleje, ale ty nie chcesz się nim wiązać bo coś ci w nim nie pasuje/nie jesteś gotowa itp. on nie odpuszcza, ciągle cię męczy, a potem znajduje sobie dziewczynę która jest w nim zakochana.. wtedy uświadamiacie sobie że nie jest on taki beznadziejny a nawet fajny i tym razem same do niego piszecie: po czym on wam pisze że bardzo mu się podobasz, pewnie by wybrał ciebie jakbyś nie była taka niezdecydowana, ale teraz jest w związku przykro mu i ch** ci w d*** za przeproszeniem. i zostaje w tym związku baaaardzo długo więc nie tylko na pokaz (a najlepsze że tą dziewczynę przedstawia mi jako namolną idiotkę) i co jest najgorsze! miałam już 3 identyczne historie z różnymi chłopakami mogące się wpisać w ten schemat.... też tak macie? to straszne coś chyba ze mną jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotak
właściwie to ten schemat nie w miłości a w pechu.... zakochałam się tak naprawdę tylko w jednym z nich... ale myślałam że nie zasługuje na niego że on ze mną gra..... a potem zaczeła go podrywać jakaś głupia blondyna i on w ogóle ją olewał ale w końcu uległ szczególnie że wszycy jego kumple mówili że jest ekstra laska i jak można tego nie wykorzystać ;\ a on chyba kochał mnie.... jezuu jak mi jest teraz głupio... mogę coś jeszcze zrobić myślicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheh
my tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotak
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotak
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×