Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zareczynowy chłoptas

Zareczyny a raczej PIERSCIONEK ?

Polecane posty

Gość ciekawskiiiiiiiiiiii
a wogole to na którym palcu i której reki wkłada i nosi sie pierscionek zareczynowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 168cm wzrostu
ważę 54kg i nosze rozmiar 9 na palcu serdecznym. Jak jest zimno, jak nie mam spuchniętych rąk, jest jeszcze przyduży i się ciągle przesuwa i krzywo leży:O Rozmiar 20 to można sobie nałożyć na nadgarstek chyba O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweater
według starego zwyczaju-środkowy palec lewej ręki, ale niektóre dziewczyny noszą na drugim (licząc od małego) palcu lewej ręki lub na prawej dłoni na palcu, na którym nosi się obrączkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierscionek zaklada sie
Najpierw na prawa dlon na palec na ktorym nosi sie obraczke. Po slubie zaklada sie go na druga reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 168cm wzrostu
w sumie powinnam nosić rozmiar 9, bo 10 jest za duży. A nie mam kościstych palców! Mam normalne. Dlatego musisz zmierzyć- pierścionek da się zmniejszyć 1-2 rozmiary, niektórych nie da się zmniejszyć w ogóle, to zależy od budowy. Tak samo z powiększaniem. Ja gdybym dostała rozmiar 15, to nawet na środkowy palec byłby za duży:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowałem obraczki to złotnik wziął sumiarkę , zmierzył staw w palcu i ten wymiar był numerem obrączki i pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silverpaul
Kup mniejszy rozmiar np.11, tylko zwróć uwagę na obraczkę pierścionka. Jak będzie miała ok. 1,2 mm grubości bez problemu można powiększyć , jak chcesz zmniejszać to trzeba rozcinać i lutować. Mogą być różne niespodzianki z kamieniem (-i), rodowaniem itd, a domyślam się, że chcesz kupić w jakiejś galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
miedzy rozmiarem 11 a 20 są 3mm różnicy w średnicy wewnętrznej tak zdecydowanie można na nadgarstek włożyć :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no 3 mm przy pierścionku to
dużo. Mam rozmiar 9 i 15 jest za duże nawet na kciuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz kup i
i oswiadcz sie. Jak pierscionek bedzie duzy to mozna zmniejszyc. Moj mi kupil 17 a mam 10 :) Nosi sie na prawej rece na serdecznym palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×