Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zareczynowy chłoptas

Zareczyny a raczej PIERSCIONEK ?

Polecane posty

Gość zareczynowy chłoptas

Mam taki problem. Chciałem sie zareczyc z dziewczyna ale: no własnie Chciałem by te zareczyny były niespodziewane ,takie ze ja kupuje sam pierscionek i jej wreczam niespodziewanie jak jestesmy sami na kolacji przy swiecach. Tylko jak to zrobic , bo nawet nie wiem jaki rozmiar mam kupic i jak to zrobic zeby ten pierscionek pasował na jej palec? Nie chce z nia latac po jubilerach i razem szukac jak to sie zwykle przyjeło w naszym kraju. Dziewczyny macie frajde z takich zareczyn jak wiecie juz jak wyglada ten pierscionek i ze to zadna niespodzianka bedzie tylko po prostu wspolny zakup pierscionka ? Jak dobrac ten rozmiar i jak to zrobic zeby wszystko grało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsa
a moze popros jej siostre ( jesli ma ) :) zeby podkradla jej jakis pierscionek zebys mogl zmierzyc albo niech przymierzy za nia :) moj narzecziny tak zrobil ... i nikt mi nic nie powiedzial i byla ogromna niespodzianka i najszczesliwszy dzien w moim zyciu. Poza tym jesli dziewczyna jest raczej szczupla to pewnie bedzie pasowal rozmiar 11 - bo to taki raczej uniwersalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsa
jesli bys pomylil sie z rozmiarem to mozna go oddac do zmniejszenia lub powiekszenia zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczynowy chłoptas
nie ma siostry no szczupła jest :D rozmiar 11 ? i myslisz ze bedzie pasował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma siostry to sam mozesz podkrasc jej pierscionek.... moj mezczyzna tak zrobil i podczas zareczyn dostalam ten pierscionek ktory sam kupil i ten ktory sie niby zgubil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsa
to moze jej kolezanke czy inna dziewczyne z rodziny :) ktora oczywiscie by sie nie wygadala ;) ale sadze ze 11 bylaby dobra. Moj narzeczony kupil mi pierscionek o tym rozmiarze i swietnie trafil, pozniej mi powiedzial ze jesli jest zly na mnie to zaniesiemy do jubilera u ktorego kupil i zmniejszymy ale nie bylo potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki brat - zabral w zartach swojej dziewczynie pierscionek i zalozyl na swoj palec patrząc do jakiego momentu wchodzi - poszedl do sklepu i tak kupił przymierzając - i trafił idealnie :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczynowy chłoptas
No chyba fajniejsze sa takie zareczyny niespodziewane , gdy dziewczyna nic nie wie PRZECIEZ TO MA BYC NIESPODZIANKA ? a takie zaplanowane i łazenie razem po jubilerach to tylko głupie potwierdzenie faktu , troche sztuczne to jak sie juz wie o tym i widziało sie ten pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem średnio szczupła a m
mam rozmiar pierścionka 10 (jeśli jest grubszy) albo 9, jeśli jest cieńszy... Mimo, że często puchną mi ręce, jest ok. 11 to raczej spory rozmiar. Ja bym się cieszyła, jeśli facet pozwoliłby mi wybrać pierścionek, bo mam specyficzny gust. Ale jakby kupił sam- tragedii by nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiii
a na który palec trzeba mierzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftgr
11 bedzie najlepsza uwierz, ponizej to jak juz ktos ma naprawde kosciste palce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie trzeba latać z dziewczyną po jubilerach, żeby się dowiedzieć jaki jej się typ pirścionków podoba. Jest mnóstwo sposóbów, choćby koleżnaka ją może przy okazji podpytać jeśli z nią dobrzez zagadasz lub sam kiedy akurat oglądacie lub ona kupuje jakąs biżterię (nawet niekoniecznie złotą - chodzi o gust) od niechcenia możesz rzucić, który jej sie podoba? to raczej ważne, żeby podobał się jej i przede wszytkim żeby lubiła pierścionek zaręczynowy. Ja mam na przykład taki, który uwielbiam i praktycznie go nie zdejmuję z palca, moja przyjaciółka dostała taki, który jej haczy rajstopy i swetry i tak ją denerwuje, że zakłada go trzy razy w roku (od okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
pierdoły z rozmiarami piszecie mam 170cm ważę 54kg i noszę rozmiar 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarezczynowy chłoptas
klaudka ale ja wiem jaki pierscionek jej sie podoba , tylko mam kłopot z rozmiarem a nie z wyborem Chce jej zrobic niespodzianke tylko boje sie ze nie trafie w rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftgr
huguygjhk o masakra powaznie jest taki rozmiar??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
ja tam waze 70 kilo prz 175 cm i mam rozmiar 19 lub 20.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarezczynowy chłoptas
hughy no to mnie teraaz skołowałas :O:O:O myslałem ze ten rozmiar 11 juz bedzie dobry teraz juz naprawde nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jednak badz co badz
hmmm jednak badz co badz 11 jest tak jak ktos wczesniej powiedzial najczesciej spotykana :) ja waze 56 kg wzrost 165 i wlasnie taki nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"macie frajde z takich zareczyn jak wiecie juz jak wyglada ten pierscionek" no wiez, po ty pytaniu odniosłam wrażenie, że jednak chodzi tez o wygląd. Bo jesli o sam romiar, to co to za problem, zeby przymairzyła jeden zupełnie inny? No chyba nie musi tego robić u 10 jubilerów (bo pisałeś, że nie chcesz latać) tedy romiar będziesz miał, a nie będzie wiedziała, jak wygląda pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepsze są niespodziewane zaręczyny:) Mój mąż tez mi się tak oświadczył, a jak wybierał pierścionek, to mu jubiler powiedział, że o dwa rozmiary nawet można zmniejszyć więc lepiej wybrać ciut większy i ewentualnie oddać do zmniejszenia. Robią to nieodpłatnie w dobrych sklepach. Może kup, powiedzmy 13, a jakby co zmniejszycie. Wydaje mi się , że 11 to jednak bardzo mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczynowy chłoptas
no nic chyba najlepszym pomysłem bedzie wykradniecie jej jakiegos pierscionka na przymiarke :P dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
powiem ci tak jak nie ma siostry to popros mame napewno ci pomoze i nic nie powie;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zmierz bo
kazdy ma inne palce i to nie jest regula jak ktos szczuply to ma 11:/ rozni ludzie rozne rece i palce. ja mam np 18 a za grubasa sie nie uwazam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamama
sluchaj, zrob tak: przymierz na swoj palec jej pierscionek, tylko z takiego palca wlaciwego na ktorym nosi. moj maz tak zrobil przymierzyl pierscionek jak ja wyszlam np do ubikacji, tylko ze on nie zauwazyl ze nosze na srodkowym palcu a nie na tym "zareczynowym",ale juz nie zmniejszalam tylko nosze na srodkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od koscistosci palcow, jA JESTEM DROBNIUTKA ALE PALCOW KOSCISTYCH NIE M AM nosze rozmiar11-12 mysle ze jesli zwiniesz ukradkiem jeden z jej pierscionkow bedzie najlepszym sposobem:) a jesli nie trafisz ( bo tak zgadywac i sobie gdybac mozna w nieskonczonosc) to chyba bedzie mozna wymienic rozmiar prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie znosi niespodzianek
tak jak ja, to masz chłopcze przyebane, dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloopoty piszesz
ja ma rozmiar 17 na palcu serdecznym a wcale gruba nie jestem -57kg na 166cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze 10 lub 11 zalezy :) a mam 166cm i 53kg :) ale znam takie ktore sa mojej postury a paluchy maja grubsze i nosza np 14, 16 zapytaj ja o rozmiar, moj facet sie mnie zapytał najpierw kupił mi zwykly srebrny pierscionek a pozniej niespodziewanie ( 3 miesiace pozniej ) sie zareczylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka13
Moim zdaniem rozmiar palca nie zalezy w ogole od tego, czy dziewczyna jest szczupla. Ja nosze 9-10, jestem normalnej budowy. Natomiast mam duzo szczuplejsza kolezanke, ktora ma grube palce i nosi 17-18. Rozmiar trzeba znac. Ja mam jeden piersiconek wysadzany diamencikami, jest ich tam chyba 10 i jubiler tego akurat powiedzial, ze w ogole nie bedzie zmniejszal ani zwiekszal. A byl z red rubin - to dosc dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguygjhk
pierścionka oczywiście a nie możesz np. powiedzieć, że niby chcesz żebyście nosili srebrne obrączki i jak będzie mierzyć to zobaczysz jaki ma rozmiar aha jak kupisz taki pierscionek o kilka rozmiarów mniejszy to trochę zapłacisz za powiększenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×