Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniczka*

pomóżcie...

Polecane posty

Gość aniczka*

Wiem , że na tym forum wiele osób ma napewno gorsze problemy i mój może wydać się błachy ale bardzo proszę o radę ... ( to tyle w ramach wstępu ;) ) .. Studiuję na tym samym roku co obiekt moich zainteresowań (mało tego , mamy razem wykłady raz w tygodniu) i nie mam pojęcia jak sprawdzić czy On również się mną interesuje i czy chciałby się ze mną umówić i bliżej poznać :P. On nie daje tego po sobie poznać dosłownie ,ale mogę wam przedstawić jak się wobec mnie zachowuje. Mianowicie , gdy jestem obok to widzę kątem oka że czasami na mnie zerka , zawsze się ze mna wita i uśmiecha gdy widzi mnie w dany dzień po raz pierwszy, czasami gdy rozmawiam z kimś z jego grupy i on stoi obok to również zamieni ze mną kilka słów, gdy idę po kawę do automatu (:D) to się specjalnie do niego uśmiecham lub mu macham i on się odwzajemnia. Nie wiem co o tym sądzić . A może za dużo sobie wyobrażam i On poprostu jest "taki miły" dla wszystkich ? a raczej dla każdej ? Chciałabym się z Nim umówić na jakieś piwo albo kawę czy spacer i poznać Go bliżej , bo wydaje mi się sympatyczny i może okazać się dobrym kandydatem na coś więcej :D:P. Nie chcę robić pierwszego kroku , ponieważ nie wiem jak go zrobić. Coraz częściej o Nim myślę takżę po zajęciach :P, bo mnie to gryzie.Proszę doradźcie coś szybko. Z góry dziekuję i pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Podejdż do niego i zapytaj o błahą rzecz. Uśmiechaj się do niego a potem postaraj się zagadać o to, co studiuje, albo, jak mu się studiuje, coś w tym rodzaju. Po prostu musisz zainicjować rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Ja wiem o co ci chodzi i miałem podobnie jeśli chodzi o dziewczynę na studiach. Podobała mi się bardzo, ale nie wiedziałem, jak do niej podejść, jak zacząć... Któregoś dnia jakoś we mnie wstąpiło i poszedłem spontanicznie na całość. Po prostu zbyt długo to trwało. I zagadałem. O pierdołę wtedy zapytałem, póżniej o studiach zagadywałem i tak ona była coraz śmielsza i się w końcu przedstawiliśmy sobie i wymieniliśmy numerami telefonów. Póżniej już szło jak z bicz strzelił. Najgorsze jest zacząć. Póżniej jakoś to leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. myślałam o tym , żeby zapytać o notatki z wykładów na które razem chodzimy ale chyba sie nie odważe :-/ złaszcza , że wiem , że On nie robi notatek :D , to już zupełna klapa ...:( Ja nawet nie wiem czy dobrze odbieram Jego sygnały , czy to tylko mój wymysł i one tak naprawdę mogą nic nie znaczyć :-/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz karteczke podczas zajec,czy nie wybralby sie z toba na kawe.albo powiedz ze masz jakis problem w zwiazku z wykladem i czy moglby ci pomoc.albo pozycz notatki pod pretekstem ze niby nie masz i w rewanzu oznajmij mu ze zapraszasz go w podziece na kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer z karteczką nie przejdzie bo on zawsze siada dosyć daleko mnie a przez kogos nie będę podawać .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Problem z wykładem jest dobry ! Powiedz mu, że czegoś nie rozumiesz i czy mógłby ci poświęcić choć trochę czasu, żeby ci wyjaśnił o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i rzeczywiście dobry ALE to będzie głupio wyglądało bo dookoła mam pełno koleżanek ze swojej grupy a proszę Jego o pomoc :( .. hmm no ale zastanowie się , mogę wcisnąć bajerę , żę koleżanki nie umiały mi wyjaśnić ;) ... no dobrze a macie jeszcze jakieś wyjście awaryjne , czyli inne pomysły ? :D jakiś plan "B" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Na ten czas, jak chcesz zagadać, to musisz odciąć się od koleżanek. Poszukaj sytuacji, gdzie jest on, ty i nikt więcej. Oczywiście nie dosłownie, chodzi o to, żebyś nie gadała z koleżankami i nagle od nich odchodziła a one patrzyły na to, jak do niego podchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę dziekuję , że ktokolwiek odpisał na mojego posta :D No dobra a wracając do tematu to są małe schody , ponieważ te wykłady to angielski a ja akurat mam z niego 5 i On o tym wie więc weźmie mnie za idiotkę jak do niego podejdę, że nagle niby czegoś nie umiem :-( , no bo co mu niby powiem ? że nie rozumiem present simple ? :D o kurde niechce widzieć wtedy nawet jego miny :D , po tym na bank się ze mną umówi :D Wymyślcie mi coś , ratunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Dowiedz się z czego jest dobry i zagadaj do niego, że słyszałaś, że znasz się dobrze na tym i tamtym a ty masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdd
Sorki tak ogólnie, ale od tygodnia nie widziałem tak niewinnego i szczerego tematu, jaki właśnie założyłaś. Zazwyczaj na kafeterii to jest chamówa. Bluzgają na siebie wszyscy. Tematy - prowokacje, ubarwienia, żale i nienawiść. To jest oczywiście chore, ale twój temat jest szczery. Poważnie. Przede wszystkim kochana zdobądź się na impuls. Ja ci życzę powodzenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to muszę się dowiedzieć jakie On ma przedmioty jeszcze pokrywające się z moimi oprócz angielskiego i dowiedzieć z czego jest dobry , tyko jak się to drugie dowiedzieć ? Przecież nie podejdę do Jego kolegi z grupy i nie zapytam : " Hej , w czym jest dobry Bartek ? " :D Czy na to masz pomysł ? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdsdd - dziekuję , myślałam , że zaraz mnie pojadą i dowiem się, że jestem pustą ci** :D :) a ja poprostu jestem w głupiej sytuacji bo nie wiem jak się zachować pomimo swojego wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×