Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malwa90b

Ja pies, a on pan i władca.

Polecane posty

Dlaczego on zawsze pokazuje mi, że jestem gorsza od wszystkich otaczających go ludzi..? Często mnie ośmiesza w obecności znajomych bądź jego rodziny. On może wszystko, a ja nic. Oszukuje mnie co do spraw związanych z jego koleżankami. Czasami gdy już faktycznie mam go dosyć- nagle jest idealny... Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFG
Zadadzic? Uwierzyc, ze nie jestescie syjamskimi blizniakami (zakladajac, ze nie jestescie) i rozdzielenie was nie jest zabiegiem zagrazajacym zdrowiu (na pewno nie psychicznemu). A po drugie- nie mylic gnojenia z miloscia. To winno wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że zależy mu głównie na sexie, a trzyma go przy mnie jedynie przywiązanie (jestesmy ze soba jakieś 3 lata)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poślij go w piz** ! Zastanów się czy chcesz być z taką osobą co teraz Cię ośmiesza , obraża , robi jakieś głupie numery .. pomyśl , co będzie potem ? wpier**** Ci dla zabawy ? :-/ Znajdziesz lepszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuśka
och jak ja to dobrze znam:(( a recepta z tymi blizniakami to nic dodac nic ujac-problem tylko w tym jak to kurwa w koncu zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuśka
i jak tu nie powiedziec ze milosc jest slepa???heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodata hogata
jesteś jakąś masochistką??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami się sama nad tym zastanawiam. Często jest świetnie w naszym związku, ale to co on nieraz robi mnie dobija... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
moze ma kompleks nizszosci i chce to ukryc/przyslonic ponizajac ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, ze można temu jakoś zaradzić..? Nie chcę zaprzepaścic naszej miłości. Ja jestem świadoma tego, iż również nie jestm idealna, ale któw w ogóle potrafi jednoznacznie powiedzieć czym dla ludzi jest ideał...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
nie ma idealow. gadalas z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... Tylko, że on nie potrafi ze mną rozmawiać... Przytakuje dla świętego spokoju, albo w ogóle nie pozwala na to, by powaznie porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ci pomoże odkochać się i znaleźć faceta który cie będzie szanował i troszczył si o ciebie a nie poniżał Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z mHością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księźycu. Archanioł nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej miłości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, Modlitwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi milość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiła? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnateżć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
ciezka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
a moze zacznij go traktowac tak samo. probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miej honor i rzuc go w diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, czasami pomaga, ale nie na długo... ;] Może ja powinnam sie zmienić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena 48
Najlepiej sie zmien.Sluz za worek do bicia, scene do kabaretu i podnozek.Tak mi dopomoz Bog.O litosci , do czego zdolne sa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
tak, powinnas się zmienić, jak najbardziej, przecież to że Cię oszukuje i ośmiesza to TWOJA wina!! weź się palnij w czółko. jak sobie pozwalasz tak masz. zafunduj mu terapię szokową, bo się poczuł za pewnie. ale nastaw się na to że potem przez całe życie będziesz musiała to robic co jakiś czas. a możliwosci terapii szokowej z czasem się kończą... żądaj szacunku do siebie i SAMA się uszanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
znam to z autopsji. to nie jest milosc, bo nie krzywdzi sie osob, ktore sie kocha. odejdz od niego zanim Cie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×