Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulagolka

teraz za nim tęsknie a gdy go widzę...

Polecane posty

Gość kulagolka

no własnie teraz nie mamy z soba kontaktu..a gduy go widzę to mnie wkuzra czy ktos tak ma? Czuje że sie motam i nie wiem co zrobic.Cos ciagnie mnie do niego ale jednoczesnie jak go widze to najpierw sie wkurzam bo duzo mnie denerwuje a potem w miare upływu czasu sie roztapiam niczym góra lodowa. Na koniec truno mi sie z nim rozstac, choc nadal wiem ze ma wady...Jakwy macie co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkacyja
Mam podobnie. Myślę, że to co na przy nich trzyma to uzależnienie emocjonalne od tych osób, nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablebla
a ja kocham i jednoczesnie nie nawidze ;) czasem mysle nad tym czy aby nie isc z tym do specjalisty, bo rozstac sie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu się czaję
Nie jesteśmyrazem i pewnie nie będziemy, ale zachowuję się tak bez sensu, że muszę o tym napisać ;) Myślę o nim na okrągło, a kiedy go widzę, to jestem zimna, wyniosła i beznadziejna. Czasem udaję, że go nie widzę, no bo akurat się trochę zamyśliłam, a przecież on jest tak mało dla mnie ważny, że nie wypatruję go na każdym kroku :). Wtedy w ostatnim momencie rzucam mu od niechcenia jakieś "cześć", tylko to jest takie "no cześ, cześ". Rozmawiając o nim z koleżanką nigdy nie pamiętam, jak ma na imię, no i w ogóle za cholerę sobie nie moge przypomniec, o kogo chodzi :). Przechodząc obok z kolezanką oczywiście go nie zauważam, ale dla tej koleżanki jestem tak urocza, słodka i "uwodzicielska", że można się porzygać :D, starannie omijam go wzrokiem, choć rzucam na twarz mój Uśmiech.Specjalny.no12 przeznaczony tylko dla niego. Boże. Nie, nie mam 12 lat. Ale tylko trochę więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×