Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilsudski2111

Związki mieszane i tolerancja

Polecane posty

Gość Pilsudski2111

Muzułmanie i Afrykanie mogą bezkarnie zalewać Europe. Nie dość, że politycy dają ciała to jeszcze nasze polskie kobiety. Rodzą ciemnoskóre dzieci. Jak minie 100 lat, a Polska będzie jużtylko legendą. Biali ludzie na dzień dzisiejszy stanowią tylko 7% ludności świata. Za 100 lat mniej niż 3%. Opamiętajcie się ludzie. Kiedyś ludobójstwo nas wykrwawiało, teraz nasze białogłowe. Czytając to już wiem co o mnie myślisz: "rasista". To jest bardzo brzydkie słowo. Po prostu nie wstydzę się kochać swojej rasy. Trochę podróżowałem i mogę przyznać z czystym sercem, że nigdzie nie ma piękniejszych kobiet jak w Polsce. Do wyboru masz całą gamę koloru oczu i włosów, zgrabne ciałko, śliczną buźkę, naturalne piersi na rozmiar dłoni. Serce mi się kraja jak nasz największy skarb puszcza się z ohydnymi małpami. Po co być zbyt tolerancyjnym, podobnie sprawa się ma z gejami. Niech sobie żyją nie będę za nimi ganiał z nożem, ani z nimi spał. Nikomu nie robię krzywdy. Tylko apeluję. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfuuuuu
a ja nie moge tego czytać.. Bog steorzyl wszystkich ludzi rownych i sorry, ale nie od nas zalezy kolor skory! Ja mam faceta murzyna, mamy piekne dziecko.. jest najlepszym ojcem i towarzyszem zycia - pracowity, bez nalogow, czuly, a przy tym meski jak cholera. Ja nie wiem co to za roznica czarny czy bialy.. Ale to Wasz problem. liczy sie wnetrze i to jaki ktos jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×