Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OdpowieMiKtos

szybki facet

Polecane posty

Gość OdpowieMiKtos

czy ktos mi odpowie na pytanie jakie ostatnio nie daje mi spac. spotykam sie z nowym facetem i zbliza się moment że trafimy do łozka.Boje sie ze gosc jest szybki ,znaczy ze szybko konczy a dla mnie to bylaby tragedia. Czy mogę jakos to wczesniej sprawdzic?nie wiem czy potrafilabym byc z kims kto tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądam
nie ma możliwości by sprawdzić, czy facet jest szybki. Ale po jednym numerku możesz go zmobilizować do drugiego, jeżeli sie postarasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
Ajron-san pytam powaznie, a takie glupie teksty zachowaj na przerwę miedzy lekcjami.nie powinienes sie zbierac do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
pożądam , no ok ale jak gosc bedzie konczyl po 2 "pchnięciach" to ja sie nawet nie zdąze wczuc w klimat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
pytanie nie jest glupie i na pewno wiele kobiet ma takie obawy bo to nic przyjemnego trafic na takiego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja phierdolę :O jak masz problem to się gościa spytaj, czy zleje się po 3 sekundach czy po godzinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
Ajron-san odrazu widac ze dzieciuch z Ciebie irytujesz sie bez powodu albo moze sam jestes szybki :p i tu Cie boli :D:D nie podoba sie moj temat to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum sa sami lekarze
nie ma jak wielk milosc :O kurwaaa glupia babo ty sie lepiej martw zebys nie okazala sie kłodą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj48u5htg
Kopnij go znienacka w kolano i zmierz czas reakcji. Im szybciej machnie giczala tym szybciej dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum sa sami lekarze
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj waj, normalnie przenikliwaś niczym Herkules Poirot i detektyw Monk w jednym :) jedyne co mnie boli to palec u nogi, którym walnąłem o szafkę dziś rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
OdpowieMiKtos----> pytanie jest głupie....bo tego nie da się wcześniej sprawdzić, ale zawsze możesz zapytać jego byłej lub jego samego... żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum sa sami lekarze
nie cierpie przyglupiastych panienek..ktore maja mozg w kroczu :O dziwi cie ze dostalas takie odpowiedzi? to nie zadawajwiecej na forum kretynskich pytan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz sie z nim miziać to spróbuj po stojącym penisie przez spodnie pocierac reką ,ale tak z wyczuciem. Jak facet szybki to po kilkunastu sekundach sie spuci i będziesz wiedziała czy jest szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
😭 gdzie są Ci fajni ludzie co kiedys tu siedzieli i odpowiadali konkretnie teraz siedza tu same przyglupy i widze ze kafe zeszlo totalnie na psy klodą nigdy nie bylam i nie bede dlatego zalezy mi zeby facet byl dobry w łózku bo mam spore potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
jakis tam facet dzieki za odp.😘 zastanawiałam sie czy w ten sposób moglabym go sprawdzic ale chcialam zeby miec jakies potwierdzenie dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
lalineczka po twojej wypowiedzi widac ze masz 16-18 lat kto z dorosłych ludzi wypytuje sie bylych o to jaki byl gosc/panna w łozku ?????????????? porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto z dorosłych lata po jakimś głupim forum i pyta jak sprawdzić ile czasu zajmuje kolesiowi spuszczenie z kija????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
ktos kto do tej pory trafial na facetow ktorzy mogli sie bzykac całą noc :P ale Ajron-san pewnie nie wiesz o czym mowie ,poza tym miales juz chyba sobie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
Podczas dorocznych zawodów na najbardziej precyzyjnego drwala w Nadleśnictwie Szamotuły przebieram się za okorowana kłodę brzozy wyczekując niecierpliwie pierwszych uderzeń narzędzia zeszłorocznego laureata Gromosława Świszczypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum sa sami lekarze
:o sorry ale tylko przyglup mogl zadac takie pytanie w poscie :O tak wiec przyglupa szukaj w lustrzanym odbiciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
o rany ale smieszny podszyw ha ha ha :o jeszcze raz dzieki jakis tam facet za jedyną sensowną odpowiedz znikam bo widze ze dzis dzieciaki w domach siedzą-chyba szkoły pozamukali przez te sniezyce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory nie trafiałem na żadnych facetów, więc tu masz rację, nie wiem o czym mówisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
09:22 [zgłoś do usunięcia] na forum sa sami lekarze sorry ale tylko przyglup mogl zadac takie pytanie w poscie tak wiec przyglupa szukaj w lustrzanym odbiciu o kur...... nie wierze moher na erotycznym :D:D:D skocz sie wyspowiadaj za mnie bo mi nie podrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdpowieMiKtos
alejedno musicie przyznac: wyszla mi ta prowokacja, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum sa sami lekarze
nie jestem moherem :) powodzenia w zyciu ...przyda ci sie bo ulomnym umysłowo jest ciezko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×