Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka24////

zerwać czy dać szanse

Polecane posty

Gość emilka24////

Poradźcie mi tego roku wyjechałam na staż za granicę, tam poznałam chłopaka zaczęły się czułe słówka, spotkania rozmowy ale bez składania dalszych deklaracji z żadnej ze strony. Ponieważ czas stażu dobiegał końca a w zasadzie nie widziałam dalszej przyszłości dla tego związku, gdyż ja wracałam do Polski na studia on ma tam prace z której nie chce zrezygnować, zaproponowałam żeby to co było między nami zakończyć i zachować dla siebie miłe wspomnienia. On jednak powiedział, że jestem osobą na którą czekał i jeszcze moim zdaniem inne rzeczy które były tylko dobrym bajerem i powiedział że możemy się przecież odwiedzać. Słowa dotrzymał nalegał na przyjazd do Polski po dwóch miesiącach od mojego powrotu do kraju. Podczas jego odwiedzin wylądowaliśmy w łóżku powiedziałam mu że się nie zabezpieczam bo nie współżyje więc uprawialiśmy tylko petting. Nie wiem ja to możliwe ale nie miałam okresu po tych zabawach półtora miesiąca, wiec poszłam do ginekologa on powiedział że to prawdopodobnie ciąża i żebym zrobiła test płytkowy, beta hcg usg. Test domowy wyszedł negatywnie, beta hacg wykazuje ze jestem w ciąży usg zrobię dziś. Wiem że przez petting nie można zajść w ciąże no chyba że on załatwił mnie celowo, choć wypiera się że nie, wyzywa od szmat pyta ile razy i z kim współżyłam po prostu koszmar. Nie chciałam otrzymywać już żadnych nie miłych esemesów z jego strony więc powiedziałam że w laboratorium się pomylili i mam nadzieję że tak właśnie jest bo dziś powtórzyłam ten sam test. Ja w sumie mam nadzieję że to pomyłka w laboratorium, a on znów chyba gra kochanego miłego człowieka, i mówi żebym postawiła się w jego sytuacji i jak bym ja wtedy zareagowała, dodam tylko że on ma 29 lat więc powinien być już poważny a nie zachowywać się jak szczeniak. Nie wiem co o tym myśleć, jak to tylko nie ciąża mam zamiar definitywnie zakończyć ten chory układ, bo to chyba chory układ prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
powiem krotko,zakoncz to !!! sama kiedys tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaazz
Ja radzę to zakończyć niezależnie od tego czy jesteś w ciąży czy nie, są mężczyźni którzy nigdy nie dorastają do odpowiedzialności i on prawdopodobnie do takich należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście palant, ale z drugiej strony taka mała nutka zrozumienia - przyjeżdża do wymarzonej laski, nie ma typowego stosunku waginalnego, a ona mu po półtora miesiącu mówi, że jest w ciąży... zachował się jak palant wyzywając Cię, mógłby przyjechać i pogadać rzeczowo, nawet udać się z Tobą do lekarza, który wytłumaczyłby mu, że to jest możliwe. koleś jest niedojrzałym facetem, bo chyba nadal nie zna i nie kuma fizjologii człowieka i nie wie jak konkretnie dochpdzi do zapłodnienia. współczuję i też radzę zostawić, ale nie ot tak, a najpierw szczerze pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny niedouczony, ktory nie uczesczal na lekcje biologii i nie wie jak moze dojsc do zaplodnienia??? zal:O moja rada? najpierw sprobuj z nim szczerze i otwarcie pogadac,a poniej mimo wszystko... odejdz,bo zycie z duzymi chlopcami to zadem bajer:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja dzis pisze z bykami:P;O kolejny niedouczony, ktory nie uczeszczal na lekcje biologii i nie wie jak moze dojsc do zaplodnienia??? zal ;O moja rada? najpierw sprobuj z nim szczerze i otwarcie pogadac,a pozniej mimo wszystko... odejdz,bo zycie z duzymi chlopcami to zaden bajer:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka24///
Wiem, że to głupie ale ja po prostu nie zgodziłam się na pełny stosunek nie będąc w żaden sposób zabezpieczona, wiem można było użyć prezerwatyw ale nie chciałam. On powiedział wtedy że nie zrobi nic czego ja nie będę chciała więc poprzestaliśmy na pettingu. Wczoraj byłam u kolejnego ginekologa, który powiedział że ciąża przez petting jest mało prawdopodobna więc mam nadzieje że to jednak nie ciąża, on sam się zapiera ze nie było takiej możliwości żeby było coś na jego palcach stąd te jego oskarżenia. Tak czy owak mam nadziej że już dziś będę wiedzieć na czym stoję i wyciągnę właściwe wnioski z tej lekcji co do niego i co do mojego życia intymnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminnka349
Przestań się zadręczać on ma rację że z takiej zabawy nie powinno być ciąży, ale mimo wszystko kopnij go w dupę bo ta sytuacja pokazała jakim naprawdę jest człowiekiem i w chwilach trudnych na pewno nie będziesz mogła na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik9854
Daj sobie spokój z tym gościem, już na początku takie jazdy nie wróżą nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×