Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola z gor

jak dobrac blat do drewnianych szafek? czy ma ktos jasny blat?

Polecane posty

Gość jola z gor

mam szafki z ikei - patynowana sosna- i tam na zdj przewaznie lacza to z bialymi blatami- zastanawiam sie czy to jest praktyczne? i czy np pasuje do cieplych kolorow szary blat? bo sprzety beda metalowe wiec szary kolor by do nich pasowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jasnych szafek biały blat to jakoś mi się blado kojarzy i nijako a ściany jakie? a podłoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
sciany kremowo-zolte a podlogi drewno ciut jasniejsze od szafek- dazb rustykalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Ci nie pomogę, to nie sa zupełnie moje kolory, nie wiem, jakby to ladnie połaczyć, tu sosna, tu dąb, z resztą, nei wiem, jakie to dokladnie kolory, bo każda firma daje swoje nazwy i często nie sa one nawet podobne do siebie blat dobierałabym raczej do koloru podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak myslałam - sosna ciemniejsza od dębu, ludziom wode z mózgu robią to rzeczyiście tutaj jasny blat by pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z gor
ale wtedy lepiej jakis bialy nakrapiany, czy kremowy- pod kolor scian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do takich rustykalnych szafek i drewnianej podłogi pasują też ciemne blaty, np. prawie czarny, czy ciemnoszary granit. Ciemne kolory mają też tę zaletę, że są praktyczniejsze w użytkowaniu, na białym łatwiej zostanie jakaś uporczywa plama, np. z buraczków czy wina. W sumie to blaty (podobnie jak podłogi) czy jasne czy ciemne, to nieźle jak jest melanż kolorów, jeśli chodzi o wygodę utrzymania. Teraz akurat widziałam ładną kuchnię, gdzie blat jest generalnie jasny, z żółtawego granitu, ale są w nim ziarna różnych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolu ja kiedys pozczyłam od stolarza próbnik z wzorami blatów.Zostawiłam w sklepie chyba z 30zł do nast.dnia .Wybrałam wzor,oddałam i zamoiłam.Ale z tego co wiem to np castorama nie idzie tam na reke,a tam jest o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×