Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paolinaaaaaa

Wasi faceci też lubią anal?

Polecane posty

Gość Paolinaaaaaa

Bo mój lubi niestety . Mnie to w ogole nie kręci wolę klasyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajadsf
Twój facet widocznie jest krypto gejem. Podpatrz jak patrzy na innych facetów a zauważysz:D Nie zawsze to co męskie takie jest. Rrznie Cię w dupę jak kolegę:D A Ty mu jeszcze dajesz:/ litości. No ale To Twój wybór jeszcze przyjeności nie czujesz żenada:/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaaaaa
raz tylko to robiliśmy . Teraz kochamy się normalnie ,ale od dalej mnie namawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safadsfds
Ja jestem tego zdania co powyżej przypatrz się jak patrzy na innych facetów zobaczysz ze to gej:/ przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keihra.......
a ja powiem wam ,że wile facetów lubi anal. Może dlatego ,że tam jest ciaśniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safadsfds
keihra....... nie zgadzam się z Tobą. Tak zmanipulowali wami faceci. Wszędzie się o tym mówi ale to wymysł nie chodzi o ciasność, to krypto - pedalstwo i zrozumcie to w końcu. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie namawia mnie. Kiedyś ja chciałam spróbować- nie podobało mi się . I na tym kropka. Interpretacja- ukryte gejostwo, naprawdę do mnie przemawia. Na szczęście mój jest hetero w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się...
to krypto pedalstwo Paolinaaaaaa przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homofobia często wynika z wypierania ze świadomości ukrytego homoseksualizmu. Zaś jeśli ktoś lubi seks analny heteroseksualny to nie świadczy o homoseksualizmie. Podobnie jak kobieta lubiąca minetę nie jest lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaaa
a moj lubi i klasyk i anal i na pewno nie jest gejem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pocieszaj jej
Bidulka ma zmarnowany związek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam sama chciałam spróbować... Z chlopakiem z którym jestem cztery lata. Tak niby przypadkiem-po alkoholu, ale świadomie w 100% Zupełne rozluźnienie i siup!! Było naprawdę ciekawie... ale trzeba tego chcieć. Teraz, czasem jak mamy ochotę to nie m problemu. Do wszystkiego w seksie trzeba dojrzeć. Nic na siłę- to ma być przyjemność kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej żegnajcie
seks analny przeciwdziała powstawaniu hemoroidów, poprzez rozmasowanie zastojów żylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie hemoroidy
tak, tak, a później koopa będzie wychodzić za każdym razem kiedy tylko bedzie chciala, bez żadnej pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ludzka niewiedza... nie zna tematu a sie wypowiata... P.S. A od robienia lodów i minetki to sie próchica robi ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej żegnajcie
a skąd taka wiedza?? Masz jakieś doświadczenia?? bo wedle mojej wiedzy medycznej to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooopa
doopa nie jest od roochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorku! Wystarczy poczytać. Jest szansa na poluzowanie zwieraczy jak się pcha na siłę i 10 razy na dobę. Od czasu do czasu, przy rozluźnieniu i dobrym nawilżeniu to nie problem:) Nikt nie mówi przecież o wsadzeniu sobie w tyłek 2 litrowej butelki po coli z regularnością co 2 godzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej żegnajcie
usta też nie, a seks oralny jakoś nie wzbudza kontrowersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zegnajcie... dzieki za wsparcie :) To kwestia tego, kto na co jest otwarty. Ktos woli po ciemku, na misjonarza, dożywotnio-to jego wybór... ja kocham urozmaicenia- jak nie mam na coś ochoty to tego nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BabuBalunka kobietko :-) to,ze ktos nie uprawia sesku analnego nie oznacza,zelubi tylko po ciemku i po misjonarsku i nie lubi urozmaicen:-) Myslisz,ze uprawiajac seks analny stajesz sie boginia seksu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ... :) Nie... tak mnie tylko bawi ta krytyka przy nieznajomości tematu.. Nie uważam się za boginie seksu, ale lubie urozmaicenia. Te osoby,które anonimowo wypisuja glupoty są żenujące. Ja nikogo nie zmuszam do niczego, po prostu nie krytykuję. A osoby, które się wcześniej wypowiadały wygladają na takie co właśnie po ciemku na misjonarza. Anal to specyficzna forma seksu. Nie każdemu pasuje, tak jak nie każdemu seks oralny czy hiszpański. Ja lubie analnie, ale od święta. Rzadko, jeśli akurat oboje mamy na to nastrój. Poza tym klasyka i też jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej żegnajcie
jeśli ktoś ma ochotę na tą czy inną formę seksu z osobą która to akceptuje, to nie ma problemu. Seks analny może być przyjemny dla obojga. Jeśli jedno z partnerów nie ma na to ochoty to się tego nie robi. Po co dorabiać do tego ideologię?? Nie ma medycznych przeciwskazań do uprawiania seksu analnego, o ile zachowuje się higienę i stosuje odpowiednie nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
u nas seks analny wyszedl rowniez z mojej inicjatywny ale jemu bardzo sie spodobalo, rzeczywiscie jest tam ciasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×