Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluskaaa_wiec

Czy moge zrezygnowac?

Polecane posty

Gość kluskaaa_wiec

Słuchajcie jestem waśnie na pol rocznym stażu minał dopiero miesiąc ale dostałam bardzo atrakcyjną ofertę pracy czy moge zrezygnowac z tego stażu czy musze odbyc go do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
wszystko zaley co masz zapisane w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba mala zaba
mozesz zrezygnowac bez rzadnych konsekwencji ale jak juz podpiszesz umowe z nowa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskaaa_wiec
hmmm pracuje w zwykłym sklepie spozywczym:O trzeba tam duzo robic a dostaje marne grosze 670zł + 200zł od wlascicielki a tu fajna robotka wcieple przy komputerku ale dopiero pod koniec lutego wiec na stazu musialabym jeszcze byc przez 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskaaa_wiec
kurde wiem ze powinnam tam isc ale poprostu sie boje sa tam tak wredbe baby ze zapytac o co kolwiek to naskakuja na czlowieka jak by był smieciem:O a one wladczyniami swiata ja jestem strasznei nei smiala dlatego pytam tutaj, jeszcze w necie poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predzej czy pozniej bedziesz musiala takie czy inne sprawy zalatwiac w urzedach wiec lepiej sie uodpornij. Niestety w necie ludzie sa anonimowi i pisza rozne rzeczy, czasem klamia, robia sobie jaja itp. Lepiej sie upewnic i zrodla zeby nie bylo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×