Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Generalicja

GENERALNE PORZĄDKI

Polecane posty

Gość Generalicja

pomyślałam sobie, ze zaczyna się weekend i można zacząć już przedwiosenne porządki, zeby nei musiec wszystkiego robic pozniej ktos ma ochotę tez się dołączyc? :) razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz porzadki
znowu? dopiero prze dswietami wszysyc robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie można zacząć. Co prawda święta były niedawno, ale kurz zbiera się szybko, no i w ogóle porządki kojarzą mi się z moją ulubioną porą roku, wiosną! A więc, zaczynajmy! Ja dziś odkurzyłam kilka kwiatków w doniczkach, na które nie miałam czasu przed świętami. Jednaego bluszczyka zlikwidowałam i rozdzieliłam go na mniejsze zaszczepki, żeby sie zagęścił. Generalicja, a Ty co porabiasz w kwestii porządków? Może mnie natchniesz czymś oryginalnym?:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo w morde jeza
gdzie niby ta wiosna? ja myłam okna na pocz.grudnia-zeby miec czyste na swieta i teraz sa okropne!Jak ktos ma nierowno pod sufitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myłam okna przed świętami, bo były usyfione po jesienie, potem znowu były opady, no i fakt, nadal nie wyglądaja pięknie. Ale za okna nie ma sensu teraz sie zabierać, bo śnieg wciąż pada.. szkoda trudu. Okna zostawiam sobie jakoś tak na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzina za gadziną
a ja sie neiziemsko ucieszyłamw czoraj.... kupiłam durną kolorową gazetkę meisięczną, a na jej szarym końcu jest strona pt "za miesiac"- i tam napisali jak byk: w numerze marcowym :) Ale mi się twarz ucieszyła!!! Marzec to już wiosna, hihi :) Swoją drogą- nei sądzicie, ze oni trochę przesadzają? 9 stycznia a w gazetce marzec zapowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_ania
Obijam się, niestety. A zakładałam sobie, że od samego rana sprzątanie, potem całkowita laba w pachnącym mieszkanku. Jakoś nie mogę zabrać się za robotę. Ciągle coś sobie wymyślam, żeby jeszcze trochę poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A-my jeszcze przy pachnącej choince spiewamy z dziecmi wieczorami kolędy.W-śniegu pięknie migoczą lampki przed domem.Dajcie sobie trochę luzu z tymi porządkami wiosennymi.Jeszcze zdążycieDziewczyny życie nie polega na ciągłym sprzątaniu.Uprzedzam lubię jak jest czysto ale żyć tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×