Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamproblema help

duże piersi

Polecane posty

Gość mamproblema help

Mam duże piersi i kompleksy z nimi związane. Chciałąbym mieć małe, najlepiej rozmiar B, ale tak to chyba tylko operacja mi zostaje... czy da się jakoś zmniejszyć piersi bezoperacyjnie? nie wiem, może ćwiczenia takie jak pompki zmniejszają biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa_25
a jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblema help
D, a przed okresem mi po prostu puchną, że nawet E :/ Może po prostu zacznę intensywnie się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochaj je tak jak ja to zrobiłam ;) no wprost je uwielbiam...a wzrok facetów jak mam bluzkę z dekoltem...bezcenny :classic_cool: Duże piersi to atut- UWIERZ W TO !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblema help
ale ja mam ich dość! po pierwsze sport - chciałabym biegać, ale naprawdę jest CIĘŻKO po drugie mam problemy z kręgosłupem od zawsze, boli mnie a mam 25 lat po trzecie bez stanika wyglądają jak obwisłe Chciałabym mieć choć o rozmiar mniejsze... nie jestm gruba, ale może gdybym się wzięła za intensywne odchudzanie, to trochę by się zmniejszyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblema help
wzrok facetów? Wisz jak mi wstyd jak robotnicy na ulicy walą komnetarze jak obok przechodzę? Najchętniej bym się pod ziemię zapadła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj już nie przesadzaj
Jak mnie wkurzają te teksty o sporcie ja mam 75E i normalnie ćwiczę w staniku sportowym (np. w triumphie są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa_25
D???????? ja też mam D :) jak byłam w liceum też chciałam mieć małe piersi, żeby móc chodzić bez stanika.... taki miałam kaprys... a teraz nie zamieniłabym je na żadne inne ;) moja koleżanka miała E i zrobiła sobie operacje pomniejszającą biust, więc wszystko jest możliwe... ale nie rób tego ;) D jest najfajniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tego zlego co na dobre
ja tez mam D :) i juz sie przyzwyczailam, nie oszczedzam kasy na dobry biustonosz, jednak w tych lepszych piersi sie jakos inaczej ukladaja i wygladaja calkiem ladnie i nie wydaja sie az tak duze:) i zeby nie bylo, nie jestem chudzinka, waze 65kg przy 168cm wzrostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×