Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bryczek 26

Powiedzieć jej o tym?

Polecane posty

Gość bryczek 26

4 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną, teraz postanowiliśmy do siebie wrócić. Problem jest taki, że przez ten czas uprawiałem seks z dwiema dziewczynami. Nic do nich nie czułam, to były jednorazowe przygody więc nie ma obawy że będą pojawiać się w moim zyciu. Powiedzieć o tym jej czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia najlepsza rada
no jasne, powiedz jej!!! Zwiazek musi byc oparty na zaufaniu. Nie ma sensu oklaywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczek 26
mialo być *nie czułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffddffdd
Nie mów, po co? Tylko ją to zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaztatuaz
heh tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska dobra rada jeeeee
miałam taka sytuacje, mi powiedział i było bardzo zle, tylko ze u mnie była jedna panna i wielokrotnie pukana, lepiej nie mow, chyba ze sie zapyta, bedzie jej z tym bardzo zle wiem co mowie, moze nawet nie bedzie chciała wrócic ja poprostu wyłam... czułam sie zdradzona, nie tylko fizycznie ale i emocjonalnie bo gzdził sie z jedna zdzira nienawidziłam jej bo ja znałam, nie była anonimową pochwą, była dziwką i zawsze dla mnie bedzie dziwką tyle w temacie bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mów jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz z nią być
absolutnie nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia najlepsza rada
POWIEDZ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska dobra rada jeeeee
oj chciałabym zeby ci wyskoczyła na taka wiesc ze ona spała z 5 facetami ja niestaty nie miałam takiego info dla mojego wtedy byłego bo po rozstaniu zajełam sie wracaniem do pionu, zapominaniem a nie rzuciłam sie do bzykania z kim popadnie faceci!!! jestescie beznadziejni!!!! niech was szlag wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssdsdsds
A to tylko faceci? Ja przespałam się z poprzednim exem 2 tygodnie po rozstaniu, żeby zagłuszyć ból. Potem wrócilismy do siebie i nigdy się o tym nie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska dobra rada jeeeee
dsdssdsdsds i co zagłuszyłas ból? nie wiem jak bzykaniem mozna zagłuszyc bol sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga81aga
nie mów jej o tym, będzie bolało, po co jeśli to nic nie znaczyło. Później będzie Ci wypominała, ja bym nie chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssdsdsds
Tak, zagłuszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska dobra rada jeeeee
ja tez z perspektywy czasu wolałabym nie wiedziec, wiem to teraz, lepiej takich rzeczy nie wiedziec ile mi to krwi napsuło szok... nie umiem byc teraz w pełni szczesliwa - nie z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Pewnie że nie mów. Oficjalnie jej nie zdradziłes, wiec jestes wobec niej fair i nie masz powodu by sie przyznawac, ale ona jak sie dowie to poczuje sie zdradzona. NIE MÓW!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam z siebie nie wychodz przed orkiestrę - było, minęło, nie ma znaczenia, więc po co. Ale jeśli zapyta, to uważam, ze powinieneś już wtedy powiedzieć. Nie sądzę, żeby to było wielki problem, bo w końcu ze sobą nie byliście, no ale ... musisz się przygotować, żeby to przedstwaić w odpowiedni sposób - tyle :) nie chcę Cię martwić, ale stawiam, że zapyta, na bank zapyta (wcześniej czy poźniej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×