Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Capo di tutti capi

Czy fakt, że jestem gejem dyskwalifikuje mnie jako mężczyznę?

Polecane posty

Gość sweater
Capo, ciekawe, co jeszcze wymyślisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mężczyzne
dyskwalifikuje cie siedzenie na kafe.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej.................Co to za bzdurne pytanie? Jak mozna byc facetem robiac w lozku za kobiete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj ktos kto nazywa siebie
szefem wszystkich szefow moze byc gejem??? :-0 pensa prima di sparare le cazzate del genere :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capo di tutti capi, ale jak się baaaardzo, bardzo mocno skupisz i wyobrazisz sobie, że masz mega zaganiacza, takiego ponad 20, to na pewno będziesz bardzo męski. Na pewno tak będzie :P A więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj ktos kto nazywa siebie
POZA TYM zrobiles blad w nicku. widac, ze za grosz nie znasz wloskiego, cwoku! :-p prima cerca di imparare, se no, fai figure di merda :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem niejeden heteroseksualny facet jest większą babą nie niż facet homoseksulany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ;) Święta prawda! Capo di tutti capi :) nie daj się- większość ludzi jest jeszcze troszkę ograniczona jak na XXI wiek. Tolerancja nie jest niestety naszą mocną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty...tolerancyjny
Niby miało byc taktownie i tolerancyjnie a wyszło tak jak powinno "jest większą babą nie niż facet homoseksulany " czyli jednak baba..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
CZŁOWIEK JAK KAŻDY INNY 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty...tolerancyjny
Kaśka81 trochę Cie poniosło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskwalifikuje jako
materiał na parntera dla kobiety (wiadomo :) )ale jako mężczyznę? jak dla mnie nie.Współuczuję, że Ci tak mówi własny ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty...tolerancyjny
Dziwie sie ze cie jeszcze nie wydziedziczył..Przeciez to hanba i wstyd dla rodziny i dla Niego szczegolnie..Syn ktory obciaga innym-przeciez to jakis koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
znowu on :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
ANTY...TOLERANCYJNY! NIE PONIOSŁO MNIE! ALE CO MI DO TEGO, JAK KTO ŻYJE. CZY TO GEJ, CZY ATEISTA CZY TEŻ CZARNOSKÓRY ITD. TO ŻYCIE TEJ OSOBY. PRZECIEŻ MA TAKIE SAMO PRAWO DO ŻYCIA I BYCIA SZCZĘŚLIWYM JAK HETERO?! KRZYWDE CI ROBI, ŻE TAK SIĘ PLUJESZ? TOBIE OBCIĄGA CZY JAK? :o CO CIĘ OBCHODZI, CZY JEGO RODZINA CZUJE WSTYD CZY NIE...TY W NIEJ ŻYJESZ? DAJ ŻYĆ INNYM! TRAKTUJ LUDZI TAK, JAKBYŚ SAM CHCIAŁ BYĆ TRAKTOWANY 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu że sam Cię zrobił.:) jak znowu zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty...tolerancyjny - to wzasdzie całą tzw. francuską miłość możnaby pod to podciągnąć:) :P a wogóel to co Cię interesuje co on robi? bardziej bym się martwiła że taki Ty dziecko spłodzić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty tolerancyjny........
Wasz tok rozumowania jest wyjątkowo niebezpieczny..Takich ludzi trzeba izolować od szeroko pojętego życia społecznego, bo za niedługo ta "plaga" wypełznie na powierzchnię i zacznie sobie roszczyć prawa do adopcji dzieci do legalnego zawarcia związku małżeńskiego...A co do rodziny, to się mogę wypowiedzieć bo akurat "autor" zadał pytanie..Dla Ojca i rodziny to musi być cholerny zawód i ból i pomyślcie o Tym zanim będziecie mnie atakować..Zresztą duma mnie przepełnia że żyje w kraju gdzie Geje nie mają nic do powiedzenia i mieć nie będą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty tolerancyjny........
a ty deko.... Jezeli juz zaloze rodzine to z pewnoscia Moja dzieci nie beda wychowywane w szeroko rozumianej tolerancji do homoseksualistow...bo nie toleruje wynaturzen( a szczegolnie zrazony jestem do tej warstwy spolecznej poprzez wszelskiego rodzaju manifestacje, bo czy ja hetero wychodze na ulice zeby to manifestowac??? albo Ty ??? Nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
ANTY...TOLERANCYJNY JAK TAK CZYTAM CO PISZESZ, TO PRZYPOMINA MI SIE PEWIEN POLITYK...OBECNIE NIE MA GO JUŻ W RZĄDZIE...BYŁ MINISTREM EDUKACJI NIESTETY. BYŁ TAK SAMO ZAŚCIANKOWY JAK TY :o IZOLOWAĆ TO POWINNI ALE CIEBIE. INACZEJ, ZALEJESZ TĄ SWOJĄ CHORĄ NIENAWIŚCIĄ. CIEBIE TO MIĘDZY LUDZI PUŚCIĆ NIE MOŻNA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×