Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze bankowiec

skok stefczyka proszę o opinie

Polecane posty

Gość jeszcze bankowiec

witam, mam propozycję pracy na stanowisku kierownika oddziału w Skoku Stefczyka na śląsku. znalazłam opinie na temat ciągłej rotacji pracowników - strachu o zwolnienie, niskiej płacy oraz złej atmosfery. pozytywnych opinii znalazłam niewiele:( bardzo proszę o informację osób kiedyś lub obecnie pracujących w skoku stefczyka. dzisiaj pracuję w banku jako doradca i poza tym, że nie ma możliwości na rozwój jestem zadowolona. dlatego chciałabym poznać opinie osób będących w środku tej instytucji, by nie popełnić błędu.. dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bankowiec
może jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka pracujaca
ja też czytałam i ogólnie same złe opinie na temat Skoku Stefczyka o rotacji... zresztą cały czas się ogłoszenia pojawiają. Najlepiej szukać opini u żródła czyli u osób pracujących. Taż jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bankowiec
dzięki mam nadzieję, że ktoś tam pracujący jednak się znajdzie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@x
No w Gdańsk w Kasie Skoku mam konto już od 5 lat i od samego początku i jednej fajnej pani dokonuje wszystkich transakcji itp. więc nie może to wszystko zależy właśnie od managera Oddziału. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko zależy od Managera
Bo to on kieruje wszystkim jak ja wchodzę do mojego SKOKU to wszyscy się kłaniają są mili. Więc jak będziesz dobrym menago to będą pisać że twój SKOK jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł:):) Polecone przez znajomą:) rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×