Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce taaak

Wchodzenie butami w moje życie .....

Polecane posty

Gość nie chce taaak

Moja kolezanka ktora mianuje sie moja przyjaciolka, raz na jakis czas serwuje mi hmm..dosc dziwne akcje , mam wrazenie ze to sa proby jakiejs kontroli czy manipulacji nad moim zyciem Ostatnio zadzwonila do mnie i stwierdzila ze zapisuje sie na te same zajecia co ja chodze - nie zapytawszy sie nawet o zdanie czy mialabym cos naprzeciw gdyz ostatnio ma duzo czasu i tez chce cos robic. Dziewczyna ma 24 lata dodam Powiedzialam jej ze te zajecia traktuje dosc osobiscie, ze to rodzaj odskoczni od "szarego zycia" i nie chce zeby ktorys z moich znajomych ze mna tam chodzil.szczegolnie ze sa codziennie to bysmy juz sie chyba z czasem wgole pozarly( tegi nie powiedzialam;) )... Obrazila sie niemilosiernie stwierdzjac ze jestem"dziwna" i nic nie rozumie o co mi chodzi .. Jak reagowac na takich ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz wyłączność na te
zajęcia????????????? tez nie wiem o co ci chodzi. Moze ci sie to nie podobac ale ona ma prawo tam byc a ty nie musisz z nią gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos napisze
jakby byla osoba mi nie znana to nie mialbym nic naprzeciw, jednak więzy emocjonalne zobowiazuja do tego zeby jednak liczyc sie ze zdaniem 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×