Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocurek xxDd

zaintrygował mnie...

Polecane posty

Gość mRCx
bardziej poznac??tzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
3,5 roku jestem ze swoim obecnym chłopakiem... Hmm... w sumie chciałam się tylko dowiedzieć czy to nie będzie głupio jak wyśle mu strzałkę albo coś w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygam
widziałaś go 10 min, rozmawiałaś z nim , wydaje ci się niesamowity !dostałaś jego nr telefonu w celach służbowych i już masz mokro w majtach ...i chcesz puszczać mu strzałki .A tak właściwie po co ? Nie ma innego sposobu , aby go lepiej poznać. Pomyśl , czy on tak samo reaguje na Twój widok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mRCx
bedzie glupio... hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu zadnych strzałek bym mu nie puszczała niewiadomo co sobie pomysli:P:P:Pheheh a on ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Heh... jakby mi nie zaimponował nie myślałabym o nim od jakiegoś tygodnia... i może to złe...ale czasami poprostu tak jest... Może żadna z was nigdy czegoś takiego nie przeżyła i nie zna tego uczucia... Więc może nawet nie bedę liczyć na zrozumienie... Najlepiej pojechać po uszach niż zastanowić się jak to wszystko wygląda. Wiem że mój chłopak może poczuć się źle, ale nie jestem osobą która zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Ma 26 lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mRCx
a po czym wnioskujesz ze jemu tez sie podobasz? powiedzial Ci wprost?jakies ewidentne sygnaly?.............a pozatym:NIE SZKODA CI DZIEWCZYNO OBECNEGO ZWIAZKU?...bo jakiekolwiek poczynania z Twej strony napewno beda mialy z czasem swoje konsekwencje skoro JUZ ..a moze AZ ,tak bardzo jestes zafascynowana nowo poznanym..................????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poznałąm niedawno fajnego chłopaka wymienilismy sie nr telefonow gg itp Ja pierwsza napisałam fajnie nami sie gadało a mi przeszło a on teraz ma nadzieje ze cos z tego bedzie.Nie mam teraz wyrzutów sumienia bo nikogo nie mam.A Ty sie zastanow czy zaryzukujesz te 3 lata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mRCx
Odrzucona ma racje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Powiedział mojemu bardzo dobremu znajomemu... w sumie ten znajomy wysłał mi ich wspólną rozmowę. On o tym nie wie... :) Czy szkoda mi związku ? Hmm jeżeli zachowam jakieś granice wiem że do niczego złego nie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygam
każdy to rozumie , zaimponował Ci :) OK fajnie :) ale staraj się go poznać lepiej , może jak poznasz go bliżej wcale taki super nie będzie . Jak okaże się ,że jednak jest Super i odkrywasz w nim co raz więcej pozytywnych cech , to jeszcze lepiej .. masz prawo zmienić partnera , tylko czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Rozumiem... eh :) a najgorsze jest to że nie mogę przestać o nim myśleć to ciągnie się i ciągnie od jakiegoś tygodnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Nie wiem czy warto... nie znam tego drugiego... po prostu zrobił na mnie wrażenie :) z moim obecnym chłopakiem hmm...wiadomo raz lepiej a raz gorzej :) miewamy kryzysy...no ale nie o tym :) Nie zdradze bo nie mam zamiaru ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochasz swojego faceta a on Ciebie??Jesli jest wam ze soba dobrze po co masz to psuc.Jesli z tym facetem sie zblizycie do siebie nie wiadomo jak to sie skonczy.On moze to uznac za przelotny zwiazek i Cie zostawi a ten obecny juz Cie nie bedzie chciał.a pozniej zostaniesz sama na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
Mój obecny chłopak mówi że mnie kocha ale nie okazuje mi tego...na słowach się kończy. Czasami bywa przykry... ale ogólnie jest mi z nim dobrze. To już nie są te motylki i jakaś bezpodstawna euforia... to spokój... itp. Nie tak jak z tamtym drugim. Taki przypływ radości, chęci do życia... Może racja... nie będę sobie mieszać. Za jakiś czas zapomnę i po sprawie :) szkoda że narazie to mnie tak męczy. Niestety tak czasami bywa :) a ja już drugi raz jestem w podobnej sytuacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygam
kochliwa jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek xxDd
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie ale
spok, mne tez tak kiedys gosciu zaintrygowalam, w koncu dorpoeadzilam do naszego ponania, ostatecznie zakonczylam znajomosc, tzn on jeszcze o tym ne wiem, ale sie dowie, jak sie odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×