Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nonoyjj

przepisy z paluszkami krabowymi

Polecane posty

Gość ja pierdacze
no mozesz dodawac te chemiczne zlepki rozdrobnionego rybiego miesa do jakichkolwiek salatek, jesli juz musisz. paluszki "krabowe" to mniej wiecej tyle samo, co parowki w snobowatej otoczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
Jak zwykle jakaś zdewociała kura domowa musiała się odezwać.Nie oddychaj bo to też chemia.Umrzesz.I nie zwariuj czasem od tej przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka paluszków krabowych małe opakowanie makaronu sojowy (czy ryżowy) taki biały cieniutki ogórek zielony szklarniowy 2-3 łyżki majonezu 1 sos koperkowo-ziołowy (w torebce z knorr lub innej firmy) Paluszki krabowe pokroić w kawałeczki ok 0,5 -1 cm, makaron zrobić w wskazówek na opakowaniu i wyjąć z wody i pokroić w kawałki ok 1,5-2 cm, ogórek w kosteczkę w miarę drobną dodać majonez i sos rozrobiony wg wskazówek na opakowaniu. Wymieszać i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
ha ha ha, marus chyba ty sam jestes zdewocialy :D toc ja wiem, ze od paluszkow krabowych sie nie umrze, tylko ze niektorzy nie wiedza, ze te paluszki to tak, jakbys zamiast jedzenia jadl wypelniajacy zoladek plastik. do tego jeszcze koniecznie chemiczny sos knora. i mi nie chodzi o zdrowie tutaj nawet, tylko o to, ze niktorzy nie odrozniaja wartosicowego jedzenia od chemicznych proszkow, ktore ludnosc kupuje, bo reklama im sie podoba. a producenci nabijaja kase zerujac na ludzkiej glupocie i ignorancji. ale co tam, jedzcie sobie co lubicie, szkoda tylko zycia na wcinanie plastiku zamiast prawdziwego jedzenia o szlachetnych i smakach i wartosciach odzywczych sprzyjajacych zdrowiu i urodzie ;) a paluszki krabowe sa tandetnie smaczne, (tak jak parowki, hamburgery z macdonalda, przyprawa gyros), sama nieraz jem, ale nie oszukuje sama siebie, ze sa to nogi kraba, jak robia niektorzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdacze- ale nie emocjonuj się tak, bo Ameryki nie odkryłaś... wystarczy przeczytac skład 'paluszków krabowych'... wiadome jest, że nie mogliby zrobic całych 'paluszków' z mięsa krabiego, bo kosztowałoby to 'majątek'... a, że ryba i aromat krabowy ukształtowane w takiej czy innej formie noszą nazwę 'paluszki krabowe', to chyba niczyja wina? jak miała napisac... 'przepisy z tymi takimi zmielonymi rybami, które nazywane są paluszki krabowe'? jeeeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
ja robię sałatkę i nie przejmuję się czy to chemia czy nie. Jakby człowiek na to patrzył to prawie nic by bie jadł. Paczke paluszków pokroić w kostkę do tego ogórki kwaszone też w kostkę. Posypac koperkiem, wymieszać z majonezem. Doprawić solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
oj dobra, mi nie chodzi o przejmowanie sie chemia i niejedzenie niczego, tylko o odroznianie normalnego jedzenia od dziwnych plastikowych chemicznych stworkow nie wystepujacych w przyrodzie. ale tak wlasnie jak pisalam w pierwszym poscie, paluszki "krabowe" mozna dodac do jakiejkolwiek salatki, bo sa takim zwyklym bialkowym wypelniaczem o neutralnym smaku jak np. jajko, kurczak, krewetka, tyle, ze sztucznie spreparowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja piernicze ale emocjonalnie podchodzisz do forum. No nie mogę :) Chciał ktoś przepis to podałam. A czy ty myślisz że my to jadamy non stop? A co ci się firma nie podoba, ciekawa jestem czym ty żyjesz? Bo oczywiście nie przyznasz się że chemią. Zaraz walniesz mowę o własnym ogródku, swoich kurach i może jeszcze oborze :P Myślisz że jak kupisz marchewkę na straganie to ona taka \"zdrowa\"? Trzeba zachować umiar i przynajmniej \"tę chemię\" jak mówisz trochę sobie urozmaicać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jeny, z wami sie mozna dogadac jak slepy z gluchym :o wytlumaczylam juz chyba ze 3 razy o co mi chodzilo, ze nie o odkrywanie ameryki, ani jedzenie tylko z wlasnego ogrodka, a wy od nowa to samo. tez napisalam do czego mozna uzywac paluszki krabowe, i tez sama je jadam. w ramach chcicy na jakas tandetke typu mielonka lub fast food lub goracy kubek. a odnosnie tematu chemii, to tez (w ramach odrozniania) jest roznica pomiedzy chamia, ktora mamy niezaleznie od wlasnej woli w jedzeniu w formie np. konserwantow, a co innego jak sami sobie ja dodajemy do pozywienia w ramach dodatkow "smakowych" . nie bede sie juz produkowac, bo to nawet nie ma zwiazku z tematem, tylko nie wiem, czemu zaraz macie takie tendencje do nadinterpretacji. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ja pierdacze-masz racje nie produkuj się juz,nerwy też szkodzą na równi z tą chemią.A Ty przecież chemii nie uznajesz.Ale musisz być nudna i mieć nudne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znam na 100
a ja popieram ja pierdacze w 100% - to Wam przewraca się w głowie od glutaminianu sodu :D przecież ona tylko normalnie tłumaczy o co chodzi z paluszkami krabowymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudojc
do chusteczki gdzie sa przepisy kupa mie to interesuje co w nich jest i ile ma to wartosci to nie forum na temat jakie maja wartosci PRZEPISY PRZEPISY PRZEPISY kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja ciocia ma 82 lata
Paluszki surimi w oleju Czas: 1-30 min Składniki: bazylia, cytryna, czosnek, natka pietruszki, olej, pietruszka, sok z cytryny. Prosta sałatka z surimi Czas: 15 min. Ilość: 5 Składniki: jabłka, krewetki, ogórki, paluszki krabowe, sałata, sałata lodowa, ser, ser parmezan, ser tylżycki, ser żółty, woda. Źródło: kuchnia.o2.pl | Podobne przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×