Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale ja przecież dbam o higienę

Grzybica stóp - chyba padło na mnie Jak to leczyć?

Polecane posty

Gość mlotnagrzyb
moczyc stopy W SAMYM OCCIE, bez zadnego dolewania wody!! a to sposob na grzybice paznokci, na stopy pewnie tez zadziala: moczyc stopy 10 minut w wodzie utlenionej z dodatkiem octu jablkowego. po tym czasie zanurzyc na 30 sekund w domestosie. oplukac woda z szarym mydlem, by nie smierdzialo domestosem. robic tak przez 3 dni z rzedu, potem juz tylko raz w tygodniu. ZGADZA SIE.Potwierdzam ten sposob.Ocet jablkowy jest swietny na grzybice.Domestos tez.Sam zwalczylem domestosem czarnego grzyba znad umywalki,zanim nie wymienilem silikonu.Stosowalem takze taka terapie na paznokcie i potwierdzam skutecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczmiszczus
Ile tu jest chamskiej reklamy,to szkoda slow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Tylko laser LUNULA. Tylko ten laser wierzcie mi .Mam spokój już od pół roku .Paznokcie sliczne.Ile ja wydałam pieniędzy przez 10 lat na walkę z grzybica paznokci to co wydałam na laser to nic.Nic Wam nie pomoże wierzcie mi.Tylko laser LUNULA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :) kochani kupiłam formalnie buforowana (?) 10% do dezynfekcji obuwia (walka z grzybkami) formaliną wodolejstwo nie wydziela zapachu lub odrobinkę .Czy taka nadaje się do tej dezynfekcji?Nie mam pojęcia co oznacza termin „buforowana formaliną” mieszkam w Uk i tylko taka udało mi się zdobyć Pozdrawiam waleczne serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wyleczyłam się z grzybicy w Instytucie Podologicznym w Tarnowie, i najbardziej polecam właśnie pomoc podologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

grzybica mimo wszystko to dość popularny problem. mnie dopadło na basenie, długo nie potrafiłam sobie poradzić z jej usunięciem, aż nie zdecydowałam się na laserowy zabieg w krakowskiej klinice vesuna, który zasadniczo sprowadzał się do naświetlania paznokci. z resztą tutaj możesz sobie poczytać jak grzybicę można leczyć i jak wygląda zabieg: https://vesuna.pl/blog/laseroterapia/skuteczne-leczenie-grzybicy-paznokci/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jean

A ja wyleczyłam grzybice paznokci stóp octeniseptem. Co wieczor po myciu i osuszeniu nóg psikałam nim i grzyb ustąpił. Chyba weszło mi to w nawyk bo co jakis czas stosuje octenisept profilaktycznie na stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Flukonazol Fluconazole lek antygrzybiczny grzybica łupież kandydoza sepsa sprzedam

 

Fluconazole 200mg po 3 zł, ważny 09.2020. Listki po 10. 

Producent T.O. Chemicals, Bangkok. 

 

Koszt pobraniowej 20 zł lub osobiście koło Warszawy. 

 

Przy wysyłce z Tajlandii od 100 tabletek po 2.5 zł, lotnicza rejestrowana idzie 2-3 tygodnie. 

 

Wskazania 

kandydozy błon śluzowych, skóry 

grzybica skóry gładkiej 

łupież pstry 

kandydozy układowe i sepsa drożdżakowa 

kryptokokoza 

profilaktyka zakażeń grzybiczych w tym u osób z nowotworami i AIDS 

 

Na grzybice mam również: 

 

Itrakonazol Orungal 100mg, 3.5zl tabletka, listki po 10 tabletek 

 

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10 

 

Amfoterycyna B 10g, butelka 40ml 80zl 

 

Nystatyna 500 000 jednostek 2zl tabletka, listki po 8 tabletek 

 

Ketokonazol 200mg 2zl, listki po 10 

 

Doksycyklina 100mg 2zl, listki po 10 

 

Jan Krongboon 

massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila893

To na pewno takie porady z Naturalnie o zdrowiu równiez sie Wam przydadzą https://naturalnieozdrowiu.pl/grzybica-stop-jak-jej-zapobiec/

Warto na pewno z nich skorzystać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×