Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psotnicaa

niesmialy

Polecane posty

Gość psotnicaa

tak więc... od hmm... pół roku.. no może trochę dłuzej pisze z chlopakiem.. starszym ode mnie o 3 lata (ja mam 16).. sadze ze ten czas to juz duzo.. facet jest niesmialy... za kazdym razem kied probuje przejac inicjatywe.. proponuje spotkanie.. albo chocby dla zartów dzwonie do niego, zeby ot tak pogadac konczy sie to awantura (pozostajemy w kontakcie tekstowym- sms, gg itp.) ... zalezy mi na nim.. stosunki nasze sa bardzo dobre.. choc nazwane oficjalnie przyjacielskimi.. ja okreslilalbym to troche odwazniej (w koncu czule słówka i tego typu zacjowania do czgeos zobowiazuja) ale.. ja nie wiem czy on nie chce w ogole czy nie chce teraz... co ja mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g11
w mojej opini ma problemy z w relacjach miedzyludzkich, i nie wie co robic takze woli nic nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quatjaa
wstydzi się. na gg zawsze możesz wczesniej pomyslec co powiesz, jak zadzwonisz i będzie takie "yyyy" to się chłopak zestresuje. a miał wcześniej kontakt z dziewczyną? był z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotnicaa
podobam mu sie... przepraszam.. nie odbierzcie tego stwierdzenia zle.. ale takie rzeczy sie wie po takich kontakatch jak nasz... nie spotkalismy sie nigdy.. on zawsze jest przeciwko.. nie mam wplywu na to.. a wierzcie mi ze bardzo mi na tym zalezy.. gdyby to bylo zalezne tylko ode mnie to spotaklibysmy sie juz z tysiac razy.. ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×