Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k=a=s

Higiena intymna- wymywanie

Polecane posty

Gość k=a=s

Mam głupie pytanie do wszystkich dziewczyn - jak dbacie o higienę intymną, tj. czy myjecie się tylko na zewnątrz, czy też "wymywacie w środku" ? ja wymywam się od wewnątrz, ale zastanawiam się czy to jest normalne, zdrowe itd.. Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taszka
Nie wiem do konca, o co Ci chodzi. Nie biore szczotki do butelek i nie szoruje pochwy od srodka, nie wykonuje tez irygacji. Takie zabiegi nie sa zdrowe, bo wyplukuja Twoja flore bakteryjna a ze ja dodatkowo jeszcze przyjmuje Lacibios Femina, bo mialam kiedys problemy z grzybica, to nie jest to wskazane, bo byloby bezsensowne ;] Ja po prostu prysznicem obmywam sie, uzywam Ziaja Intima z borowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
ja tak samo jak poprzedniczka - ziaja intima ale brzoskwinia i tez tylko od zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-a-s
rany a co to jest ta irygacja? tak czułam ze to troche dziwne, ale dopiero po wymyciu się od środka (uzywam do tego celu palcy) czuję się czysta. Czy ktoś jeszcze robi tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycie się tam palcem
nie jest zdrowe i robisz źle, porozmawiaj zreszta o tym ze swoim ginekologiem. Irygacja to wprowadzanie płynów do pochwy, coś jak lewatywa. Jedni stosuja ją notorycznie, a lekarze zalecają w stanach zapalnych-wtedy do irygacji uzywa się spejlanych płynów. Jak ja słyszę "tylko wtedy czuje się czysta" to mi na myśl przychodza problemy z psychika i nadmiernym dbaniem o higiene:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehekjhjk
masakra.... bedziesz podrazniona przeciez i narana na bakterie nadzerki itp wspolczuje głupoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvcd
Zwariowalas? Wymywasz sobie w ten sposob potrzebne pochwie bakterie. Nie tylko nie wolno myc sie tam palcem, ale irygacje rowniez sa niewskazane. Oczywiscie irygacja np po infekcji, po czym stosuje sie probiotyk dla odbudowania flory to rozumiem, ale w normalnej sytuacji bardziej sobie szkodzisz niz pomagasz. Idz do ginekologa i mu o tym powiedz, a zobaczysz jak Cie zjedzie. Ja uzywam emulsji Lactacyd Femina dwa razy dzienie (tylko do podmywania sie!) i czuje sie w pelni czysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio robisz
Bez sensu, będziesz miała grzybicę i nadżerkę! Nie wolno myć pochwy w środku, zapytaj ginekologa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mujahaddin
ALLAH AKCHBAR!!! NIEWIERNI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaaaaaa
nie rob tego.niszczysz w ten sposob naturalne srodowisko w pochwie.narazasz sie na infekcje!wystarczy z zewnątrz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze
plucze sie prysznicem ostrym strumieniem i doslownie wyplukuje sie wewnatrz i nic mi nigdy nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj ale jesteście fleje
a faceci robią Wam minetki jak Wy tam kilogram serka homo macie? Zaraz sie porzygam, aż 90 lasem ma szlam w pochwie i chlapie się tylko z wierzchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaasiaaaaa
nie rob tego bo dostanies nadzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż 90 lasek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2222
ja tez myje sobie w srodku -no jak tak tylko zewnatrz mozna sie myc fujjj .brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhf
Jestescie psychiczne! Kazdy ginekolog wam powie, ze nie wolno sie irygowac w srodku! Tylko w sytuacji jesli mialo sie infekcje ale i tak nalezy w trakcie brac probiotyki, ktore odbuduja nam te dobre bakterie, ktore sobie usuwamy irygacja. Na co dzien nie wolno tego robic, bo wymywa sie potrzebne bakterie, te dobre. Zle sie szybciej mnoza niz dobre. W trakcie irygacji usuwa sie wszystkie, ale te zle zdaza nam zaszkodzic, zanim namnozy sie odopowiednia ilosc dobrych, ktora bedzie mogla nas ochronic. Skad sie tacy glupi ludzie biora:| Wejdzcie na jakiekolwiek forum na temat irygacji, a przeczytacie, ze w nadmiarze prowadza one do grzybicy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego od szlamu
a wy faceci sobie penisa w środku myjecie? Może macie taka specjalna cieniutką rureczke za pomoca której wprowadzacie do srodka wode i wymywacie ślady spermy, która tam została? Nie? A feee, a później ta stara sperma sie wydostaje z nową a my wam loda robimy, fleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat21
Ten od szlamu to jakiś tempak zero wiedzy i chyba woda zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język w penisa
raczej nie wejdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-a-s
Hmmm, ale ja robię tak od dłuższego czasu, i żadnej nadrzerki, ani grzybicy się nie nabawiłam, nie wiem czy może mieć to wpływ na cytologię, ale mam 2kę która jest uznawana za normę. Czuję się zdrowa, a propos wspomnianego "serka" to właśnie jesli się wewnętrznie nie wymyje, to podobne rzeczy zalegają mi w środku, i czuję sie taka jak to nazwać.... zapchana? Niech napisze ktoś kto praktykuje taki rodzaj higieny jak ja, zebym nie czuła się sama w problemie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
jak to nazywasz "serek" to jest jeden z objawów grzybicy - poczytaj o tym normalnie powinnaś mieć śluz bardziej przypominający ślinę czy coś, a nie "serek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek to grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaaa
ja też myję sie w srodku,przeciez każda kobieta wydziela śluz i nie wyobrażam sobie że on mógłby mi tam zalegać, nigdy nie miałam grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololalalallala
boze co za debil;/ a ty masz w dziurce we fjucie ser? musisz tam wkladac wzyk od lewatywy i plukac bo inaczej jestes fleja i masz szlam;/ co za debil, nie moge. o kobietach i anatomii wiesz kompletne zero;p do ksiażek lachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololalalallala
do olwika: widze ze nastepna jestes poinformowana;/ nieazuwayłas ze wlasnie sluz wszytsko 'wyplkuje'? jak facet w tobie skonczy to co? zalega to tam? niezauwazylam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaooojjjj
oliwkaaaaa - ty jetes stuknieta . rob tak nadal a twoj seks zakonczysz szybciej niz ci sie wydaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-a-s
Kurcze, ale czy wy wszyscy musicie się nabijać? wyzywać? ludzie piszą tutaj o swoich problemach i szukają porad a nie wyzwisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się w środku nie myje
i we mnie nic nie zalega, nie rozumiem po co w takim razie się tam myc i wydaje mi się, że jesli cos tam w kobiecie zalega to cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmkm
to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×