Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dennis 26

z iloma laskami spali wasi mężowie???

Polecane posty

Może to głupie, ale 7 lat po ślubie zadręczm się tym że mój mąż miał jakeś dwie laski przedemną. Zaczeliśmy ze sobą być gdy ja miałam 16 lat a on 18. Sex mamy udany, mąż jest moim pierwszym i jedynym, ale ciągle mnie gryzie to że on w wieku 16 lat przespał się z jakąś pierwszą lepszą panną, a jak byliśmy w związku, tylko akurat mieliśmy przerwę z powodu kłótni zrobił to drugi raz. DZiś mamy dzieci, jesteśmy bardzo szczęśliwi, sama nie wiem o co się czepiam, ale wkurza mnie to. Może dlatego, że nie podchodzę do sexu przedmiotowo, to dla mnie bardzo ważna sfera życia, ale żeby doszło do zbliżenia musi być miłość i koniec kropka. Są tu może dziewczyny które podobnie uważają??? głupie teksty sobie darujcie, bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez byłam
jego jedyną a on moim jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci zazdroszczę, chociaż podejrzewam, że mój mąż do dziś by mi przypominał mój sex z innym, gdyby mógł oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez byłam
ale co ztego jak teraz mnie kusi aby spróbowac zinnym bo nie wim jak to jest i wiem ze takie osoby co nie maja doswiadczenia prędzej czy pużniej zdradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz coś w tym jest. Ja czasem myślę o tym żeby zdradzić tylko i wyłącznie po to żeby dopiec mężowi. Wiem że NIGDY tego nie zrobię, bo mam swoje zasady, ale chciałabym żeby poczuł jak to jest, że nie byłam tylko jego itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Dam Ci radę nie myśl o tym i nie rozpamiętuj, przynajmniej postaraj się, bo w końcu to Ciebie wybrał na żone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś rozdziewiczyłem kobietę, później została moją narzeczoną. Miała wtedy 24 lata. I odwaliło jej, że chce sprawdzić jak jest z kimś innym. Sprawdziła i nie jesteśmy małżeństwem. Wyszła za mąż po okresie permanentnego puszczania w wieku 28 lat za jeszcze innego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja doskonale o tym wiem że on mnie kocha, teraz by nie nie spojrzał na inna, ogólnie zaufanie na maxa, tylko fakt że kiedyś miał inną, siedzi we mnie jak zadra. A mój mąż jest taki , że jak pomyśli że z kimś się całowałam, zanim razem zaczęliśmy być, to się wścieka. Wiem to dziecinada, bez sensu, tym bardziej po tylu latach. To jest tak że z jednej strony jestem bardzo dumna że w wieku 26 lat miałam tylko jednego faceta, a z drugiej, jak słyszę o podbojach moich koleżanek, to się zastanawiam czy czy czasem coś mnie nie ominęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiza de ferez
mój z jedną - swoją byłą żoną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja w cale nie chcę nic sprawdzać, wiem że mąż zdrady by mi nie wybaczył, pozatym nie czuję potrzeby, żeby się z kimś innym puścić. Wiem że to chore, ale bym chciała żeby mój mąż miał świadomość że ja też kiedyś coś mogłam, a nie jest dumny że wziął sobie dziewicę, która urodziła mu dzieci i jest mu wierna jak pies. Wiem teraz już za późno na wszystko, ale po to jest to forum, żeby wyrzuciś z siebie to co nas gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Jak Cię kocha, a nie lubicie wracać do przeszłości bo z tego co piszesz to was to drażni to nie wypominajcie sobie niczego i nie myśl o tamtych dziewczynach co do tego czy coś Cię ominęło to... To zależy jaki masz charakter i nastawienie, ale skoro Ty akceptujesz tylko sex z miłości i jesteś dumna że miałaś tylko jednego mężczyznę to nie, nic Cię nie ominęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne orgazmy mnie nie ominęły, bo z moim mężęm mam ich tyle, że 2 dni po sexie jeszcze nogi mi się trzęsą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój miał
11 dziewczyn przede mną (przynajmniej do tylu sie przyznał). Nie mam z tym żadnego problemu, tak jak on z tym że ja miałam 8 partnerów. Czasem o tym gadamy jak zejdzie na ten temat, ale bez zazdrści. Co innego jakby miał jakąś w przerwie związku ze mną lub jakby mnie zdradził :-o nie potrafiłabym już mieć do niego wtedy "zaufania na maxa" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź dobre strony
doświadczenie mężczyzny ma też dobre strony - zaznał czegoś wcześniej, a po tym stwierdził , że jesteś lepsza od innych kobiet i że to Ty będziesz jego żoną. Dobrze, gdy również kobieta ma "seksualną przeszłość", ale byłaś bardzo młoda i jestem pewna, że Twój mąż jest dumny jak paw z bycia jedynym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie była zdrada, poprostu wtedy razem nie byliśmy, ja wtedy całowałam się z kolesiem, żeby mu zrobić na złość, także całkiem wporządku nie byłam, chociaż nie ma co porównywać w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest dumny. To jest właśnie ta fajna strona. Wczoraj zauważyliśmy oboje, że jego kolega zaczął robić do mnie maślane oczy. A mój mąż do niego powiedział, że mógł wcześniej mnie poznać, bo teraz to za późno, że ma super laskę, kochaną i WIERNĄ żonę, tylko może pozazdrościć. Nie powiem, super się poczułam. A o tej wierności ciągle gadam, bo męża znajomy od 8 lat prowadzi podwójne życie, i w głowie mi się nie mieści jak tak można żyć. Chyba jestem jakaś zacofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potrójne można prowadzić, jak również można codziennie wracając z pracy korzystać z usług agencji towarzyskich ;) Tak to jest, gdy się żeni z dziewicami tudzież bez przedślubnego dogłębnego sprawdzenia towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak nie potrafię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 Chyba muszę opierdolić moich rodziców że tak mnie wychowali. Czasem chciałabym być wyrafinowaną suką bez uczuć, skrupułów, nie liczącą się z nikim i z niczym. /ale bym miała fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam, że mój mąż do dziś by mi przypominał mój sex z innym, gdyby mógł oczywiście." - ło jezu, to gratuluję męża :( ale widzę, że Ty też masz takie zapędy :) Po co bawisz się w takie rozważania teraz jak już jesteście po ślubie i macie dzieci? Przecież to do niczego nie prowadzi... Ale jak Cię to mączy, to po prostu pogadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i pluję sobie w twarz że nie jestem taka podła zołaza. Przejbane na maxa mam, jeszcze gorszego doła złapałam, ale się nie dam, od jutra mam wszystko i wszystkich w duuuuupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mój mąż jest taki , że jak pomyśli że z kimś się całowałam, zanim razem zaczęliśmy być, to się wścieka." - hehe to Ty też się wściekaj i już dla zasady! ;) Ja pier.... jak ja uwielbiam takich facetów co sami to se mogli ale baba ma być "czysta". żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nie chce wcale o tym gadać, bo zawsze mówi że nie ma o czym, ja mam coś z głową, dreczę się takimi pierdołami, jakby innych ważniejszych spraw na świecie nie było. Chyba powoli do mnie dociera, jak niemądra jestem, zamiast się cieszyć z tego co mam szukam dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zawsze dręczę bardziej niż trzeba :) Tylko właśnie w tym rzecz że my nie mamy czym (ja też jestem "czysta") a Ci co mieli partnerów wcześniej się nie dręczą.... widzisz świat jest niesprawiedliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×