Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merry_king

...z prawiczkiem

Polecane posty

Gość merry_king

Witajcie. Wiem,że już było wiele tematów dotyczących seksu z prawiczkiem. Moja sytuacja jest troszkę dziwna. K. poznałam rok temu.Spotykaliśmy się jakiś czas. Było naprawdę fajnie. On musial jednak wyjechać do Holandii (w ramach wymiany międzynarodowej studentów) na cały semestr. Niedlugo wraca. Przez cały ten czas utrzymywaliśmy ze sobą kontakt mailowy i telefoniczny. On jest prawiczkiem. JA nie jestem już dziewicą ale nie mam takiego doświadczenia... W którymś mailu napisał mi,że jak przyjedzie to chciałby abym nim zawładnęła. Strasznie się tym martwię. Bo nie wiem czy sobie poradzę z tym... To będzie jego pierwszy raz... Chciałabym,żeby byl dla niego wyjątkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry_king
To są dokładnie jego slowa. A czy to niemożliwe,żeby mógł tak powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest prawiczkiem i użył czyichś słów żeby Cię "podkręcić", może nie jest prawiczkiem i lubi wyuzdany seks z dominującą kobietą. A może pokłady zboczenia odkrywa w sobie oglądając holenderską TV (jak wiadomo rozpasany seksualnie jest to kraj) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam dwoch
moj pierwszy i drugi facety byli prawiczkami, nie narzekam, szczegolnie z drugim, niby taki ciapa, a byl swietny w te klocki:) trzeci, moj maz, mial jedna przede mna i moze to dobrze, bo nie zaluje, ze nie probowal z innego browaru;) grunt to sie zgrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry_king
Bardzo śmieszne ;-) Napewno za facetami się nie ogląda. Jestem o to spokojna. On należy do grupy tych raczej nieśmiałych i spokojnych mężczyzn. I raczej to nie byłoy w jego stylu. Z jednej strony cieszę się,że jest prawiczkiem. Bo to dla mnie wyróżnienie,że to właśnie mnie wybrał. A z drugiej-czuję lekki niepokój jeżeli chodzi o mnie... Chyba będę bardziej zestresowana niż on... :-) Ale może po tak długiej rozłące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry_king
co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? Ano musi być czujny w łaźni, bo jak się będzie schylał po mydło, to może go któryś z Holendrów "zapiąć" od tyłu. No i już nie będzie prawiczkiem (w każdym razie nie analnym). Ale to nie problem dla Ciebie, bo Ty z "tej" dziurki nie będziesz pewnie korzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry_king
Czemu odrazu ciapa? To,że jest ktoś jest prawiczkiem nie oznacza,że jest pierdołą. Mój jest bardzo odpowiedzialny,pracowity i rozsądny. To też ważne. I mam nadzieję,że w łóżku też będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
tak mi się skojarzyło... chce żebyś nim zawładnęła.... może jemu chodzi tylko o to żebyś przejęła inicjatywę... mój były był prawiczkiem i właśnie tego po mnie oczekiwał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR
To ze ktos nigdy nie dupczyl, to nie znaczy ze bedzie slaby ;P Teoria też jest ważna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry_king
Do Wredniaka - prawdziwy z Ciebie wredniak :-P Ale nie mają tam wspólnych łaźni i nikt już się nie bawi w upuszczanie mydła... :-) W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej bezpośredni :-P Do Ekati - ja też tak uważam,że chodzi mu o to,żebym przejęła inicjatywę. No i tak będzie :-) Ale pozostaje jeszcze jedna kwestia. Nie rozmawialiśmy o antykoncepcji. A to też przecież ważne. Ja nie biorę pigułek. A zabezpieczenie z jego strony - popsułoby całą atmosferę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hizma
No to niech Cię przy celuję w dupkę i sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony wojtuś
mmm.. ja bym chętnie spróbował z jakimś prawiczkiem. lubię mieć kutasa w buzi. :> jestem bi. zapraszam panów i panie. oto mój nr: 3902258. jestem doświadczony, sexowny i sprawię ci taki odlot, że zemdlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony wojtuś
mam jeszcze brata co się kocham z nim pierdolić. jeśli jesteście napaleni na brata piszcie B a jesli na mnie to W. na pewno odpisze. nie pozalujecie, gwarantuje. to jak ktoś chętny? zapraszam na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×