Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

przyjaciel chłopaka mój wróg

Polecane posty

poczekaj do następnej akcji i wtedy zrób z tym porządek - zarówno przygotuj się na starcie słowne z tym kumplem, jak i powiedz do słuchu swojemu facetowi, jaki to z niego gentelmen i kochany mężczyzna od siedmiu boleści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc...
Czyny są ważne nie słowa. Mówić to on sobie może ale niech do cholery reaguje kiedy jego przyjaciel poniża jego dziewczynę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
ja bym sie nie bawiła w żadne starcia słowne, z chamem nie wygrasz! a co dopiero z dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że kulturaly z chamem na potyczki słowne nie wygra, ale chodzi o to, żeby pokazac, że nie będzie tolerowała takich akcji. Nie uważam, żeby kolejna biernośc w takiej sytuacji była dobrą metodą ja bym już wytoczyła działo na jej miejscu ;) - jeśli trzeba, to obu, trudno. Jeśli chodzi o faceta - nie on jednen na tym świecie, nie ostatni w jej sercu (zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet ma 25 lat. On tego nie widzi po prostu ze te teksty sa chamskie a to ze mowie ze mnie to drazni do niego nie dociera/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
klaudko, ja nie mówię o bierności, tylko o tym, żeby autorka bez zastanowienia kopnęła faceta w doope. próbowała z nim porozmawiać, nie przyniosło to skutku więc już nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
maczku polny, skoro Twój facet nie widzi że te teksty są chamskie, to świadczy tylko o nim. widać nie pasujecie do siebie. pewnych rzeczy w człowieku zmienic się nie da. zresztą, jak ma 25 to już na pewno się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ten tekst o zwaleniu byl wybitnie chamski . Najczesciej to komentuje moj wyglad lub wtraca sie w rozmowy moje i chlopaka . Przyjelam metodę nie odpowiadania na jego teksty bo juz nie raz sie z nim poklocilam ale to nie daje rezulatu bo on sie wkurza ze sie do niego nie odzywam. Nie wiem co robic pewnie bedie tak ze nie bede z nimi razem wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc...
25 lat?? myślałam, że góra 20 bo tak niedojrzale się zachowuje. Skoro rozmowa nie przynosi skutku to proponuje mega wkurwienie na kilka dni, żeby zobaczył co traci takim zachowaniem. A jak taki z niego cwaniak to niech przy Tobie pogada z kumplem - ciekawe czy były na tyle odważny by postawić się w obronie swojej ukochanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemysle to dziewczyny. Zobacze co mi powie moj facet bo ta rozmowa byla wczoraj i dzis rano wyszedl . Moze przemysli to bo wczoraj powiedzialam to w zlosci , moze cos powie "przyjacielowi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na za duzo mu pozwolilam/ Nawet wczoraj po tej rozmowie powiedzialam zeby sie kladl bo nie moge zasnac jak on gra na kompie. Powiedział , ze nieOlal to totalnie i gral sobie dalej podczas gdy ja plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
nie no dziewczyno tym to już mnie totalnie rozwaliłaś. koleś Cię olewa, ewidentnie. tu żadna rozmowa nie pomoże, szkoda czasu na niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz chlopakowi ze jeszcze jeden taki teskt kumpla i moze szukac innej dziewczyny (z mina smiertelnie powazna - zeby nie bylo ze zartujesz) - a on juz sobie powinien z nim zalatwic jak nie poskutkuje to przykro mi ale bedziesz juz caly czas obiektem zartow delikatnie mowiac wiem ze to brzmi banalnie ale facetow jest duzo na tym swiecie - a skoro jestes atrakcyjna to nie powinnas miec problemu ze znalezieniem kogos kto Cie SZANUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zaczynam sie irytowac jak tyllko widze ze przyjaciel na mnie patrzy i chce cos powiedziec , z innymi nie mam tego problemu musze go unikac. Z chlopakiem tez sie policze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" polny maczek Jak wam sie ukladają relacje z przyjaciólmi waszego partnera? Ja nie mogę zaakceptowac przyjaciela mojego chlopaka. Wczoraj powiedzial niby w zartach ze jak mu moj chlopak pokazal pierwszy raz moje zdjecie to potem poszli sobie zwalic . Moj chlopak uznal to za dobry zart a ja poczulam sie glupio. Sytuacje w tym stylu zdarzają sie prawie za kazdym razem jak wyjdziemy gdzies razem. Ciągle mi cos dogaduje . ja juz o tym nie moge z chlopakiem porozmawiac bo twierdzi ze przesadzam " Oczywiście na podstawie tego wnioskujesz że chce ciebie zamordować:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olał mnie zupełnie , powiedzialam mu czy kulturalnie jest nie dostosować sie do mojej prosby polozenia sie spac skoro jest u mnie gosciem powiedzial ze najwyrazniej tak bo byl na mnie zly . POwiedzialam ze ma sie odezwac jak stiwerdzi jednak ze to nie jest kulturalne. I milczy. A ja glupia nie umiem z nim zerwac :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×