Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

przyjaciel chłopaka mój wróg

Polecane posty

Jak wam sie ukladają relacje z przyjaciólmi waszego partnera? Ja nie mogę zaakceptowac przyjaciela mojego chlopaka. Wczoraj powiedzial niby w zartach ze jak mu moj chlopak pokazal pierwszy raz moje zdjecie to potem poszli sobie zwalic . Moj chlopak uznal to za dobry zart a ja poczulam sie glupio. Sytuacje w tym stylu zdarzają sie prawie za kazdym razem jak wyjdziemy gdzies razem. Ciągle mi cos dogaduje . ja juz o tym nie moge z chlopakiem porozmawiac bo twierdzi ze przesadzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to przy nastepnym komentarzu powiedz przyjacielowi chlopaka ze sobie dal na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u przyjaciela swojego faceta widzisz to chamstwo (i słusznie), ale u swojego chlopaka to już nie? Rusz trochę głową - co to za facet, który pozwala Cię tak w jego obecności traktować? Widocznie jego kumpel wie, że może sobie na to pozwolić bez żadnych konsekwencji. A skąd to wie? - to juz sama pomyśl. Najciemniej pod latarnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
klaudka 27 święta racja.... skoro facet przymyka oko na takie traktowanie ciebie w swojej obecności to będąc z kumplem sam na sam pozwala sobie pewnie na dużo więcej.. gdyby jakikolwiek facet wyskoczył do mnie z takim tekstem w obecności mojego lubego to by skończył bez zębów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będąc z kumplem sam na sam pozwala sobie pewnie na dużo więcej.." oczywiście, ze tak. To porażające, jak niektóre kobiety są niedomyślne (delikatnie mówiąc) i mało obiektywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze swoim chlopakiem porozmawialam o tym wieczorem powiedzialasm mu ze mnie to bardzo zabolalo choc to byl zart wiecie co powiedzial? że na pewno mnie to nie zabolalo skoro mu od razu nie powiedzialam . I za byc moze troche przesadzil .Rozplakalam sie wkoncu powiedzialam ze zaczynam sie bac jego przyjaciela . On twierdzi ze przesadzam i lubie sobie wymyslac problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napiszę Ci jescze coś - wystarczyłaby między Twoim facetem a jego przyjacielem jedna konketna męska rozmowa i zapewniam Cie, że nie musiałabys znosić takich rzeczy. To jest tylko kwestia chęci i szacunku do Ciebie, którego przede wszytkim nie ma Twój facet (a przyjaciel widząc to, robi po prostu to samo - proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
wiesz to nie moje życie, ale na twoim miejscu poszukałabym nowego chłopaka... nie szanuje ani ciebie ani twoich uczuć, to bardzo źle rokuje na przyszłość... jak mu w końcu przestanie zależeć (przyjmujące że mu teraz zależy) na tobie to wyjdzie z niego prawdziwa natura... i wierz mi nie wymyślasz sobie problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On twierdzi ze przesadzam i lubie sobie wymyslac problemy." jasne, bo tak najłatwiej Nie wiem, na ile bezczelny jest wobec Ciebie ten przyjaciel, na ile Ty ewentualnie przesadzasz, ale jesli naprawde przegina, to jego bym olała i sie z nim po prostu nie widywała (nie jest Ci to do niczego potrzebne), a zajęłabym się facetem, bo coś tu ostro szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację klaudka27 powiedzialam chlopakowi ze moze mu powiedziec zeby sie do mnie nie odzywal po alkoholu. Bo nie wspomnialam ze jego przyjaciel duzo pije i to zawsze po alkoholu sie mnie czepia . Nie wiem jak mam rozmawiac o tym z chlopakiem bo on nie widzi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzi problemu, bo tak jest nałatwiej - przecież to oczywiste. Postaw sprawę na ostrzu noża, to zobaczysz, czy tak nie będzie widział problemu. Ale sądzę, że nie jestes w stanie tego zrobić, bo się po prostu boisz o związek - no niestety, słaba pozycja "zobowiązuje" :P przykro mi, ale taka jest prawda jestem bardzo daleka od rozdzielania przyjaciół (chodzi o facetów) i zawsze starałam sie, żeby było ok., ale są pewne granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucjedd
mam wrazenie, ze Twoj facet cie nie szanuje, no i przez to jego kumpel ciebie tez, nawet jesli jestes atrakcyjna laska niewazne, to swiadczy o braku szacunku? czyzbys byłą taka typową niunią co sie ubiera na rozowowo i daje dupy naokoło? zze cie nie sznauja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
aż mi się wierzyć nie chce w to co czytam!jak możesz tolerować takie chamstwo? jakby kumpel mojego faceta walnął taki tekst, a mój facet by nie zareagował to bym wyszla i już więcej nie wróciła !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem rozowa niunią . Jestem normalną dziewczyna atrakcyjna, ale szanuje siebie. Wlasnie dlatego jego zachowanie i takze mojego chlopaja tak mnie boli. To nie jest tak , ze moj chlopak nie staje w mojej obronie bo juz nie raz mu cos powiedzial. Ale zdarza sie to niestety za rzadko bo nie reaguje na kazde jego chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc...
Miałam podobny problem. Na szczęście mój facet był na tyle inteligentny, że szybko załatwił sprawę. Przyjaciel jest teraz wrogiem - i moim i jego. A to jego "nie ma problemu"... skoro dla Ciebie to problem to walcz o swoje. To Ty masz być ważniejsza a nie jakiś tam kumpel. No chyba, że facet ma w dupie to, że inny Cie obraża - jak tak to współczuję takiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
ale ten tekst o zwaleniu to po prostu szczyt wszystkiego !!! i jeszcze Twój chłopak ma czelność mówić Ci, ze przesadzasz.... zachowanie Twojego faceta i jego kumpla to po prostu czyste chamstwo, powiedzenie takiego tekstu nawet zwykłej koleżance byłoby czymś obrzydliwym i świadczącym o braku szacunku, a jeszcze taki tekst o dziewczynie ! w towarzystwie jej faceta ! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
jak facet nie widzi problemu, to świadczy tylko o jego kulturze i szacunku ( a raczej jego braku ) do Ciebie. zastanów się dobrze, moim zdaniem w takim przypadku jedna rozmowa powinna wszystko załatwić, jeśli nie załatwiła to zwiewaj od tego prostaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mnie wryło w ziemie jak to uslyszalam, Ja się z moim poznalam na portalu internetowym i on mu te zdjecia pokazywalna necie jak dopiero zaczynalismy sie poznawac. A ostatnio przyjaciel sobie o tym przypomnial i walnal wlasnie taki tekst. Ze mialam takie fajne zdjecie co mu chlopak pokazal i czemu teraz nie nosze rozpuszczonych . Czemu mam taki kucyk czemu mi tu cos sterczy . Czemu mam taka glupia mine czemu sie nie usmiecham. Ciagle takie gadki amoj chlopak sie ze wszyskiego smieje bo przeciez przyjaciel jest taki smieeeeszny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny waszym zdaniem powinnam jeszcze wracac do tej rozmowy czy poczekac czy sie cos zmieni. A jak nie to dopieor wtedy ostro zareagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi kurcze ze nie moge wyjsc sobie ze znajomymi mojego chlopaka z ktroymi sie dorbrze bawie bo musi sie trafic taki jeden i mi zawsze popsuc humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
moim zdaniem powinnaś go kopnąć w tyłek tak żeby się nogami nakrył !!! żal mi w tym momencie tych wszystkich fajnych, dobrych facetów którzy swoją dziewczynę na rękach by nosili i w życiu nie dawali przyzwolenia na takie teksty kumpla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
Ty widzisz tylko winę tego kumpla, a ta sytuacja świetnie pokazuje jak traktuje Cię facet... kumpel i jego durne teksty są dla niego ważniejsze, słabo się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc...
To Twój facet powinien zareagować!!! Powiedz mu, że nie życzysz sobie tego typu tekstów i że ma natychmiast pogadać z tym kumplem. Potem poczekaj i jeśli jeszcze raz dojdzie do tego typu uwag ze strony tego kumpla to się dopiero wtedy obraź. Ale tak na serio. Ja mojego faceta też poznałam przez internet, też jego kumpel widział moje foto, też je komentował i też zachowywał się czasami idiotycznie - powiedziałam - ha nawet nie musiałam się wkurzać i obrażać, bo mój facet sam wpadł na to, że to co robi jego kumpel to przegięcie - no i nie ma teraz żadnego problemu. No a ten jego tekst o zwaleniu... wybacz ale to śmieszne nie jest... i powinnaś już wtedy ostro zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak gdyby moj facet na to odpowiednio reagowal to bym sie tym nie przejmowala a tak to nie wiem co mam zrobic. Zastanawiam sie nad rozstaniem , ale to nie takie proste jak sie kogos kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość origamiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera...
kochaj w pierwszej kolejności siebie, a nie jego. i szanuj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten tekst powinnam zareagowac wiem , ale mnie to zaskoczylo bylo tam jeszcze pare osob i po prostu nie wiedzialam co powiedziec. Wolalam tez uniknac klotni . Za to teraz czuje sie paskudnie. Pewnie jak znowu zaczne te rozmowe z facetem to sie wkurzy, bo stwierdzil ironicznie wczoraj ze nic mu nie powiedzial bo jest glupi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc...
fakt cięzko się rozstać z kimś kto nas nie szanuje... :/ ile ten Twój facet ma lat?? 17?? bo na tyle mi wygląda z tego co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×