Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merz spezial

co jest grane???

Polecane posty

Gość merz spezial

Witam, poznalam niedwano tzn jakis miesiac temu swietnego faceta. widujemy sie dosc czesto. niby wszystko jest ok i na jak najlepszej drodze ale... on ciagle zartuje niby mowi cos o "NAS" ale ja ciagle odbieram to jako zarty. nie wiem kiedy mowi na powaznie. nie wiem jak mam sie w tym odnalezc. mial ktos podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz spezial
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa30
ja sądzę, że on tak mówi, bo w razie jakbyś dała mu kosza to wyjdzie z twarzą bo przecież to były tylko żarty, miałam kiedyś takiego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz spezial
no wlasnie nie wiem. chociaz troszke chcialabym wiedziec na czym stoje. wiem tyle ze mu sie podobam i ze chce sie spotykac. ale chyba jestem tylko kolezanka... :( napomkne, ze nic miedzy nami nie bylo. ani buzi ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa30
wiesz co ja zrobiłam, taka mała podpuche, mianowicie, powiedziałam,że koleżanka się mnie pytała czy jesteśmy para i nie wiedziałam co mam jej powiedzieć,bo nie wiem jak Ty mnie traktujesz naprawdę i wtedy on powiedział, żebym powiedziała jej że tak i było juz wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna-Intencjonalna
absolutnie sie nie pytaj o to czy Wy jestescie razem!!!! Bedzie mial Cie w garsci, widzac Twoja niepewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz spezial
i dalej nie wiem co mam o tym myslec. byl u mnie siedzielismy rozmawialismy. wszystko super, swietnie sie ze soba czujemy. bynajmniej mi sie tak wydaje... ale chcialabym wiedziec na czym stoje, czy jestesmy razem czy jestem tylko kolezanka. jednak nie chce go tym sploszyc... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz spezial
smutno mi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×