Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ortodoxsja

ortodonta -wrocław

Polecane posty

Chodzę od 7 miesięcy do omnidentu, są naprawdę solidni. Robiłam tam też zęby bo, żeby założyć aparat trzeba mieć idealnie wyleczone zęby, w moim przypadku trochę było do zrobienia ale udało mi się dużo zaoszczędzić bo w omnidencie mają też dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić dr. Magdalenę Tomasz, która pracuje w gabinecie orthodesign we wroclawiu. Obsługa w gabinecie naprawdę miła , ceny średnie ale adekwatne do wysokiego poziomu na jakim leczy dr. Tomasz. Serdecznie polecam. Miałem naprawdę spora wadę zgryzu, wielu lekarzy nie chciało sie podjąć leczenia, a w tej chwili po 3 letnim leczeniu mam idealny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia_pl
warto zajrzec do Omnidentu, jak dotad ze wszystkimi moimi problemami poradzili sobie ekstra. nr: 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr barbara kawka polecam, cennik usług na jej stronie, pani doktor zawsze obecna na wizycie, nie naciąga na przedłużanie noszenia aparatu, po dwóch latach wizyty u pani doktor są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem, że w wątku udzielają się również osoby poszukujące ortodonty spoza Wrocławia a bliżej moich terenów, na których mieszkam. Więc jeśli kogoś zainteresuje to wartym uwagi ortodontą jest http://www.clearaligner.pro/ dodatkowo stosuje innowacyjne rozwiązania. Nie zawsze wizyty muszą kończyć się decyzją o założeniu aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o wroclaw to od niedawna przerzuciłem się do tego gabinetu i do tej pory po 2 wizytach jest zadowolona www.ortodontawroclaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy do Ortosmile ! Ludzie oni sobie robią autoreklamę poza tym wyrwała lekarka mojej znajomej koleżance dwa kły !!!!!!!!! WYOBRAŻACIE DOBIE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław NIE ARTIDENT
Ja jedynie odradze klinike ARTIDENT Bardzo NIe profesjonalne podejscie- często popełniają proste błędy które bagatelizują. Nie szanuja klienta- gdzie, jak sie dziś przekonałam, taka mają politykę prowadzenia kliniki w czym utwierdziłam sie po rozmowie z lekarzem i derektorem. Przez pomyłki (za które nie czuja sie odpowiedzialni), zaniedbania, błędy w komunikacj moje leczenie opóźniło sie juz łącznie o 3 miesiace. Dziś miałam wizyte podczas której autentycznie walczyłam o udzielenie informacji "co sie ze mną dzieje" bo niczego nie rozumiałam ( z racji zastępstwa wynikły pewne nieścisłości- których Pani Marlena nie sprawdziła- bo i po co? jak stwierdzono odgórnie- nie ma potrzeby- na tak krótki okres zastępstwa) a do tłumaczenia nie była skora, wrecz przeciwnie- co mnie zirytowało i zaszokowało- kazała mi sama decydować jak moje leczenie ma wyglądać! Na zasadzie- "nie podoba sie? to ja mam to gdzieś- zrobie to tak jak pani bedzie chciała a co z tego wyjdzie to na pani odpowiedzialnosć". Gdzie finalnie na bazie mojej nie wiedzy (przyznaje nie jestem dentystką), zapłaciłam za zabieg który nie był mi potrzebny (sama sie o niego upomniałam- mój błąd- ale nikt mi tego nie wyperswadował (dopiero na koncu kłótni sie o tym dowiedziałam)- ważniejszy jest dla nich zarobek niż klient). Po czym tłumaczono mi że wcale tak nie jest, że nie przepłaciłam, zaczęto kalkulować- i znowu zaniemówiłam- bo przekalkulowano że przepłaciłam, a patrząc mi w twarz derektor zatuszował pomyłke zmianą tematu- ciężko mi było w to uwierzyć..że to sie stało..grin emoticon do tej pory w sumie nie wierze. Od razu mówie że oceniam klinike - prócz mojej ortodontki Pani Ani, która jest swietnym i odpowiedzialnym lekarzem:) ale przy obsłudze tej kliniki nie przewiduje przyjemnej wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie trudno o dobrego ortodontę. Ja prostowałem zęby za pomocą trochę innej metody niż klasyczny aparat ortodontyczny. Wybrałem nakładki na zęby, które udało mi się znaleźć na www.clearaligner.pro, moim zdaniem to dużo lepsza i bardziej komfortowa metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezczelne polecenie Omnidentu. Nie wiem jak stoją z ortodontą chyba Szczombrowska jest ortodontą w każdym razie aparat korekcyjny zrobili niewygodny jak cholera, musiałem się przyzwyczajać ale jak się okazuje to norma bo zęby się prostują. Po zdjęciu są ładne, równe więc jednak Omnident mimo tortur przez jakie mnie przepuścili bo efekt był wart tego żeby się trochę pomęczyć. Potem jeszcze były plomby ale to inna historia, zostawiam fona do Szczombrowskiej: 795 560 222 Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zakładany aparat w Baninie, a przedtem tam leczono mi wszelkie ubytki w zębach i powiem szczerze, że specjaliści są bardzo w porządku. na wszelki wypadek podaję namiary - http://stomatologia-banino.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do www.ortodontawroclaw.com.pl . Mam już aparat i widzę powoli efekty. Zęby sie juz równają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, natomiast, leczę się w Unident Union, u dr Gnach-Olejniczak i jestem zadowolona. Ale wiadomo na ortodontę trzeba mieć budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omnident, mają genialną dentystkę która specjalizuje się w aparatach, nie byłam u nich chyba z 10 lat ale kiedyś kiedy prostowałam sobie zęby uratowali mnie przed efektami poprzedniego dentysty i przeprowadzili przez wszystko z założeniem i ściągnięciem aparatu włącznie. Od tamtej pory nie byłam już nigdy u dentysty ale jeśli nic się u nich nie zmieniło to mocno ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_Pr
Dental cover we Wrocławiu, mają dobrego ortodontę dr Kamila Borek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo dobrego ortodonte we Wroclawiu. CHodze tam już od jakiegos czasu. Moge dac Wam namiary: www.ortodontawroclaw.com.pl jestem zadowolona z efektu leczenia i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję w Szczecinie sprawdzonego ortodonty. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę doradzić dra Sromko, przyjmuje koło Wyszyńskiego na ul. Panieńskiej w Froe (www.froe.pl). Niedługo minie rok jak zakładałam aparat i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 1967
Jeżeli chodzi o Wrocław to jestem bardzo zadowolona z Dental cover stosunkowo tanio ale i bardzo profesjonalnie. Moja córka miła tam robiony aparat ortodontyczny i widać wyraźną poprawę. Plomby nie wypadają. Lekarze są bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ordynarna reklama. Do kogo się zwracasz po 2óch miesiącach od ostatniego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.30 Ja znam bardzo dobrego ortodonte we Wroclawiu. CHodze tam już od jakiegos czasu. Moge dac Wam namiary: www.ortodontawroclaw.com.pl jestem zadowolona z efektu leczenia i to bardzo. Tez chodzilam do tego ortodonty - bylam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evanna
Ja aparat mam już za sobą, a zęby są dzisiaj idealne :) Jestem bardzo zadowolona z gabinetu Yes Dent na Oporowie we Wrocławiu http://yesdent.pl/ Leczyłam u dr Justyny Niciarz, jest rewelacyjna, bardzo uprzejma, kompetentna i skuteczna, a co ważne, wszystko tłumaczy i sama pilnuje terminów. Jak poczytałam ile inni zapłacili za wizyty i aparat, to stwierdzam, że w tym gabinecie ceny są dużo niższe. Może dlatego, że to Oporów, a nie centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam dobrego ortodonty we Wrocławiu, ale w końcu udało mi sie :) Koleżanka mi poleciła gabinet na pl. Hallera 92 - http://ortodontix.pl/oferta/ . Świetni ortodonci, rozsądne ceny i terminy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy poszukują dobrego ortodonty z Gdyni lub okolic trójmiasta koniecznie powinni zajrzeć do http://kaiserziorkiewiczbeata.pl . Po wielu sesjach i odpowiednim aparacie, który mi przydzielono moge cieszyć się ślicznym uśmiechem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu polecam dr Iwonę Gnach-Olejniczak!!Bardzo dobra specjalistka!Ma super podejście do pacjenta!Ja bardzo dobrze wspominam leczenie u pani doktor!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synkowi krzywo wyrosły ząbki i poszukiwałam dobrego ortodonty. Koleżanka poleciła mi www.apexcentrum.pl i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Dzisiaj syn ma dzięki nim piękne, proste zęby. Poza tym wizyty były dla niego niezwykle sympatyczne, co sprawiło, że nie traktował tego jako przymusu czy konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskamalinowska721
Świetny ortodonta we Wrocławiu to http://artident.pl - chyba najlepszy u jego byliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam kilka lat do http://ortodontix.pl. Bardzo mi pomogli, wiadomo że aparat na zęby to kosztowna sprawa, ale dziś mam proste zęby, więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My całą rodziną leczymy się w gabinecie www.margo-stomatologia.pl przy Trawowej. Na miejscu panuj***ardzo przyjazna atmosfera więc nie mamy problemu żeby chodzić tam z dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×