Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość rob kelly
nie pomoglo,probowalem.moze po prostu czas sie rozstac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob kelly
Czy to trudne?hunter to dosc drapierzny nick.na co polujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob kelly
musze isc spac u mnie jest juz 22.24,a nie spalem kilka ostatnich nocy.jestem kurierem,wiec niewyspanie nie pomaga mi za kierownica.moj mail to bassetrob@gmail.com.intrygujesz mnie,napisz jesli masz ochote.nie mam przyjaciol,wiec moze ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob kelly
ps.bosko posłuchac sweet harmony do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ samenka nnnoo kasparov michu rob kelly 🖐️🌼 jestescie jeszcze czy wszyscy piszą na priw? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mineły Ci swienta? u mnie spoko wczoraj baraninki pojadłam mniammm ,a tak pozatym to {to świenta jak nie swienta ,inny obyczaj moze dlatego można wytrzymać):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mineły Ci swienta? u mnie spoko wczoraj baraninki pojadłam mniammm ,a tak pozatym to {to świenta jak nie swienta ,inny obyczaj moze dlatego można wytrzymać):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼:) Hunter Kasiula Kasparov nnnoo rob... oczywiście, że wszystko aktualne, kontakt z Hunter...przez maila Kasparov - co już nie "sami"?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxalaxx88
hej ja mam meza i dziecko jestesmy po slubie prawie rok , moj maz jest mlodszy o 2 lata ode mnie , czuje ze jego interesuje wszystkoi inne niz rodzina , od ciazy az do dzis unika obecnosci ze mna , ciagle gdzies chce chodzic , wszystko byle nie w domu... strasznie czuje sie samotnie i boje sie ze przez to oddalamy sie od siebie kiedys bylo innaczej , zawsze byl przy mnie a teraz nigdy go nie ma:( nie chce go stracic bo bardzo go kocham ale ciezko mi i przez to wszystko nie dogadujemy sie ...:((( pomozcie co mam robic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleta
zgaszać światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mnie nie denerwuj - nikogo innego nie bedzie i kropka. Zmykam bo mam gosci :/ Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×