Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

sameńka ale ja mam jakis lek ,sama niewiem dlaczego! nigdy w wypadku nie uczestniczylam poprostu sie boje! mialm auto po meżu i wlasnie w tym roku je dalam w prezencie na 18 jego chrzesniakowi bo stało i niszczało! :-( ............ale mój kierowca rosnie ma juz 15 latek jheszcze 3 i na prawko idzie ona niczego sie nie boi! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, powodzenia Ci życzę! I jak zdasz, to zacznij jeździć od razu! Prełam lęk, to ważne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, ja też miałam obawy. Teraz jest super, odważ się! Jazda autem jest jak dobry seks (za przeproszeniem). A w moim przypadku, to jedyny jaki mam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia gwarantuje ze spodobalaby Ci sie jazda samochodem!:) Samienka po to robie zeby jezdzic:) jakbym nie potrzebowala to bym nei robila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, przyznam Ci się, że nie patrzyłam wstecz, ale zrobię to w najbliższym czasie. Ostatnio ma,m dużo pracy, a jak z niej wracam to jestem z Wami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka ok moge isc ale co 2 tygodnie co to za kurs ,taksamo mam tu z niemieckim nici bo na 2 tyg tylko jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wszystko rozpiz...... w czekaniu,to nie jest takie prooste jak sie pracuje zagranica! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka zrobiła w tempie ekspresowym. Rozumią, że jesteś w kraju dwa tygodnie, a potem jaka przerwa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka 14 dni i spowrotem :-( _HUNTER_ górki sa super ,bylam 2 lata temu w zakopanym to jest jazda ! ale karkonosze tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stale w Wałbrzychu ale co dwa tygodnie w Wiedniu :p ja juz czasem nie wiem gdzie mój dom jest :-) w polsce mysle co tu sie dzieje i odwrotnie ajjj samo życie nikt nam nie obiecywał ze bedzie lekko !! Ala czemu te schody ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - wskakuje do torby i do Wiednia mnie weź - pozwiedzac chce :P Co to drzewa sadzimy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambelan z KULM
Wkręcam się w ten topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambelan z KULM
Jak wiertarka udarowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×