Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość sartre
Witam... moja najbliższa żyjąca rodzina to ojciec i brat, którzy mają mnie w nosie, a jak już się ze mną skontaktują to po to, żeby zdołować i potem tylko płaczę godzinami. Znajomych nie mam dosłownie żadnych, nikt się mną nie interesuje. Spędzę święta samotnie :( Nigdy nie miałam partnera choć mam już 30 lat.... nikt nigdy mnie nie kochał... już się prawie z tym pogodziłam, ale nie mogę się pogodzić z brakiem chociażby jednej prawdziwej przyjaciółki. Od 18. roku życia leczę psychiatrycznie depresję, która teraz jest coraz głębsza. Marzę o jakiejś śmiertelnej chorobie, i w miarę łagodnej śmierci, choć śmierć na pewno zawsze trochę boli. Ale chciałabym już odpocząć od samotności i smutku. Kiedyś straciłam przytomność i wiem, że po wyłączeniu mózgu jest czarna nicość, pustka, nie ma więcej bólu ani żalu i to już jedyne moje pragnienie w tym życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ sameńka nnnoo kasparov 🖐️ 🌼:-) Widze ze wybudzieliscie sie na wiosne :D michu nadal spi!!! :p sameńka a ja moge sie wkrencic na te party?;-)👄🌼 sarte przytulam trzymaj sie i nie mów ze chcesz umrzec!!! Czy wiesz ile ludzi żyje z smiertelna choroba i prosi o CUD!!! >>> to dzieccinne myslenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, Kasparov - to oczywiste że jesteście zaproszeni, tylko że szczegóły nie tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polopiryna a może jeszcze kozy ci brakuje ? samotnośc to stan ducha a nie ilosc osób wokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__**_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______ Wesołych Świąt. ;* 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Smutaskom radosnych i spokojnych Świąt!🌼 Hunter Kasiula Kasparov nnnoo Misiu co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyt667
ja też jestem samotna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob Kelly
Hej!Jestem Rob.ja jestem w zwiazku od 14 lat.mam ładny dom,jakies tam auto,2 dzieci,i psa.ale od jakiegos czasu osoba obok ktorej sie budze jest mi zupelnie obca.czy potraficie to wyjasnic?dlaczego to co łaczy ludzi potrafi tak szybko umrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob Kelly
A jak podzielic czas miedzy dwoje dzieci,zone,prace,i chwile dla siebie?choc ta ostatnia to juz tylko senne mazenie.kim jestes?masz swoje doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob Kelly
I pewno nie ma złotego środka?jestem chyba naiwny bo przez moment pomyśłałem ze znajde tu plasterek na moje problemy.doba ma tylko 24 godziny,dla pogodzenia wszystkiego w moim zyciu potrzebowałbym 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×