Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Hunter, cieszę się, że Was mam. Dzięki temu mogę się uśmiechnąć, a przedtem nie dawałam rady. Ważne, by mieć takich życzliwych ludzi wokół siebie... Znamy się tylko (nawet nie z widzenia), a potrafimy z sobą rozmawiać tak, jakbyśmy byli starymi przyjaciółmi. Bardzo mi tego całe lata brakowało... Dzięki, że tu jesteście!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Was mocno przytulam... Hunter mówiła, że fajny z Ciebie Miś, a ja jej wierzę...:) chyba nie masz takich pazurków... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka - jesteś spoko kobita tak jak Hunter i Kasiula :) Tak słucham metalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, Kasiula, Misiu, nnnoo(który się gdzieś włóczy...) dobrej nocki Wam życzę i kolorowych snów i lepszego jutra... ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter - ja też odpadam bo cztery litery protestuja :D miło było ,dobranoc :) 🌼 nie zapomnij zgasic światła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ jestem w moim wykonaniu sen jest trudny! aj.... zanim zasne necze sie z 2 godzinki a Ty jak masz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to przeszkadza ,ale co amm poradzic ja inaczej nie moge kotłuje sie jak dziki kot zanim zasne jeszcze spoko moglabym do 2 na naecie posiedziec_ a tak na die i tak nic nie daje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykąpałam się i przyszłam wyłączyć komputer i widzę, że nie możecie się rozstać...he, he! Witaj Kasparov, byłeś na tańcach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×