Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamtrudnepytanieeeeee

depilacja odbytu

Polecane posty

Gość gość
ja sobie na klacie i na plecach palę włosy a później się myję, nie muszę się więc depilować i jest szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas zgroza.Jak czytam to wszystko,to odnosze wrazenie,ze czlowiek to tylko d**a.Cala reszta jest zbedna.Flaki wyjmijcie,by zadowolic swoich panow.D**a,d**a,d**a.Mozg wyzarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chociaż jestem facetem golę sobie okolice członka i o***t też czuję się wtedy bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja golę jajka i okolice o***tu maszynką...i wcale nie jestem gejem jak pewnie ktoś zaraz pomyśli.. tak jest czyściej i moja żona lubi jak jestem gładki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lecę depilatorem od kilku lat. Na początku bolało, teraz do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha komentarze mnie rozwaliły ,humor poprawiony :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po goleniu gdy się dużo chodzi dobrze zastosować talk lub krem dla dzieci typu Sudokrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet powiem ze depiluje pupe cała. Normalnie kucam i maszynka sie tam gole. Moja dziewczyna robi to samo. pozniej mozna bez przeszkod lizac anusa partnerowi czy partnerce. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhmmm
ja sobie kiedys ogolilem 29 lat smieszna sprawa bo jak pierdze inny odglos...ale moja niunka lubi go polizac wiec trza dbac....a co do pytania jak to zrobic... to ci odp a jakie sa mozliwosci ?.golenie.wlosk.laser nie trzeba byc mozgiem zeby to wiedziec...a jak czytasz te opinie to pewnie siedziszi konia walisz.. znam takich !! zjedz medycyne i do spania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialem ogolic rowa bo jak wkladam wibrator to bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarketTuja
Nie depilacja o***tu, tylko OKOLIC O***TU, ewentualnie pośladków i okolic. Można skutecznie przejść przez zabiegi laserem Vectus, i ja tak zrobiłam w Gdańsku bo pochodzę z tamtych okolic. Skuteczność jest wręcz gwarantowana :P Jeszcze nie słyszałam złych opinii o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna TTT
Witaj, Ewa, zabieg depilacji laserowej jest przyjemny i bezpieczny tutaj masz filmik jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest najważniejsza , polecam dowiedzieć się trochę o różnicy między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 26
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Kiedyś kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 88
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 123
Moja siostra zrobiła sobie depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to był to Palomar Vectus . Jest bardzo zaskoczona. Też byłam zachwycona efektem. Po jednej sesji widać było jak skuteczny to laser. To był świetny wybór. Było bez bólu i podrażnień. Super rezultat. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to każdemu polecam. http://www.novabank.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×